Specyfikacja techniczna
BATERIA DUO trójdrożna
- Standardowy otwór montażowy
- Zasięg wylewki od środka baterii 260 mm
- Wysokość baterii 330 mm
- W komplecie: bateria, komplet mocowań
- Wężyki do podłączenia gratis ( o długości aż 50 cm)
FILTR AQUAPHOR
AQUAPHOR Kryształ H to filtr kuchenny podzlewowy, który uzdatnia i zmiękcza wodę pitną o podwyższonym stopniu twardości.
Filtr usuwa z wody metale ciężkie, chlor, pestycydy, ropopochodne produkty oraz pozostałe toksyny i alergeny.Jego właściwości pozwalają zachować odpowiedni skład mineralny wody, dlatego przygotowane napoje i potrawy stają się smaczniejsze, a przede wszystkim zdrowsze.
Stworzone zgodnie z technologią CFB (CarbFiber Block) wkłady filtrujące posiadają jonowymienne włókno Aqualen. Jego powierzchnia umożliwia 42 razy większy kontakt z wodą i 4 x szybszą filtrację niż oferowane standardowo wkłady.
Wkład zmiękczający Kryształ H przeznaczony jest do wody o umiarkowanym składnie mineralnym i może być wielokrotnie regenerowany. W przypadku twardości wody przekraczającej 250 mg/l CaCO3 zalecane jest zastosowanie systemu odwróconej osmozy.
Zalety filtra KRYSZTAŁ H
– Kompaktowy elegancki design
– Przeznaczony do uzdatniania wody wodociągowej z duża ilością zanieczyszczeń
– łatwa i wygodna wymiana wkładów w 1 minutę
– Kompaktowa obudowa filtra łatwo mieści w szafce pod zlewem
– Usuwanie soli, wapnia i magnezu
– Wydajność 6000 l
– Szybkość filtracji 2l/min.