Zlewozmywaki granitowe do szafki 45

Najlepszy zlew 45 cm to taki, który jest wykonany z granitu. Modele dostępne w sprzedaży na stronie naszego sklepu online to przede wszystkim produkty wykonane w 80% z granitu oraz 20% z żywicy poliestrowo-akrylowej. Warto dodać, że wszystkie modele, które proponujemy, są wykonane zgodnie z obowiązującymi normami jakości, a także pasują do zabudowy do wielu szafek kuchennych o szerokości 45 cm.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20

Jest oczywiście wiele powodów, dla jakich warto wybrać nasz zlewozmywak granitowy do szafki 45 cm. Zlewy, które proponujemy, są przede wszystkim:

 • wytrzymałe,
 • odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz zarysowania,
 • odporne na skrajne temperatury od -18 do 280 stopni Celsjusza,
 • wyposażone w oryginalne otwory odpływowe oraz na baterię kuchenną,
 • dopasowane do możliwości zabudowy kuchennej.

Zlew 45 cm to produkt, który jest często wybierany zarówno do kuchni niewielkich, jak i średniej wielkości. Modele tego typu najczęściej występują w wersji jednokomorowej, choć możesz zdecydować się także na takie z opcją dwóch komór zmywania, a nawet z dodatkowym ociekaczem.

Ile kosztuje zlewozmywak do szafki 45 cm? Sprawdź!

Wysokiej jakości zlewozmywak do szafki 45 cm granitowy to wydatek na poziomie kilkuset złotych. Jest to jednak niewygórowana cena, biorąc pod uwagę jakość wykonania zlewu, a także jego wygląd. Zlewozmywak do szafki 45 cm, który możesz kupić w naszym sklepie Granitan.pl, jest przede wszystkim niesamowity pod kątem wyglądu. Najchętniej wybierane modele to takie w barwie czarnej wraz z drobinkami złota. Oczywiście w sprzedaży posiadamy także baterie kuchenne w konkurencyjnych cenach, a także zlewozmywaki w wielu kolorach, np. odcieniach szarości, kremowym oraz białym.

Jak wybrać najlepszy zlewozmywak 45 cm do kuchni?

Zanim zdecydujesz się na zlewozmywak 45 cm do swojej kuchni, koniecznie weź pod uwagę takie kwestie, jak:

 • wymiary zlewu,
 • wymiary komory (głębokość, szerokość i wysokość),
 • średnica odpływu,
 • gwarancja,
 • możliwość zabudowy w szafkach 45 cm.

Warto też zwrócić uwagę na to, jakie elementy znajdują się z zestawie do konkretnego zlewu. Możesz kupić zlewozmywak do szafki 45 cm granitowy, który w komplecie będzie zawierać elegancki i bezpieczny syfon. Zlew 45 cm to standardowy rozmiar, który powinien być wystarczający zarówno w najmniejszych powierzchniach kuchennych, jak i tych nieco większych. Zanim zdecydujesz się na zlewozmywak granitowy do szafki 45 cm, pamiętaj o tym, aby nigdy nie oszczędzać na tego typu wyposażeniu wnętrza kuchennego. Granit jako materiał wykonania zlewu jest naprawdę wysoce wytrzymały i pozwala na wieloletnie użytkowanie zlewozmywaka bez konieczności jego wymiany na nowy.

Na etapie zakupu zawsze sprawdzaj dokładne wymiary odpływu oraz otwory montażowe na baterie kuchenne. Na tej podstawie będziesz w stanie dopasować odpowiednie akcesoria, które spełnią w 100% Twoje oczekiwania i będą pasować do zlewu bez przeróbek.

Zlewozmywak do szafki 45 cm z granitu – jak go zabezpieczyć?

Jeśli chcesz odpowiednio zabezpieczyć swój zlew 45 cm wykonany z wytrzymałego i eleganckiego granitu, koniecznie wykorzystaj nasz produkt ? impregnat Graniprotect. Pozwala on na:

 • utrzymanie zlewu w czystości przez dłuższy czas,
 • ograniczanie grodzenia się brudu,
 • zapobiega powstawaniu plam i przebarwień,
 • utrzymuje głębie czerni lub innego koloru zlewu.

Kupując zlew 45 cm z granitu, koniecznie pamiętaj o jego właściwej impregnacji. Dzięki temu ten będzie niesamowicie wyglądać nawet po wielu latach użytkowania. Preparat Graniprotect wystarczy rozprowadzić po powierzchni zlewu tuż po jego umyciu, a następnie przetrzeć jego powierzchnię papierowym ręcznikiem. Tego typu czynności należy wykonywać regularnie ? co 7 lub 14 dni.

Jakie zlewozmywak do szafki 45 cm z granitu będzie najlepszy? Sprawdź to na Granitan.pl!

Najlepszy zlewozmywak do szafki 45 cm to taki, który idealnie pasują do aranżacji wnętrza kuchni. Najlepiej wybrać zlew w kolorze czarnym – ten model na pewno będzie wyglądać idealnie niezależnie od koloru frontów szafek. Nasza oferta obejmuje nie tylko ciemne zlewy granitowe do szafek 45 cm, ale także takie w odcieniach szarości czy nawet całkowicie białe.

Topowe modele zlewozmywaków 45 cm do szafek kuchennych są głównie jednokomorowe, ale występują także w wersji dwukomorowej oraz z miejscem na ociekacz do naczyń. Zlewozmywak do szafki 45 cm nadaje się głównie do niewielkich powierzchni kuchennych. Możesz zdecydować się na model prostokątny, kwadratowy, a także okrągły z dodatkową powierzchnią ociekową. Pamiętaj jednak o tym, aby wybierać mądrze i dobrze przemyśleć swoją decyzję.

W sklepie Granitan.pl proponujemy tylko najlepszej jakości zlewy granitowe do zabudowy w szafkach 45 cm, które cieszą się uznaniem wśród wielu konsumentów na terenie całej Polski. Podsumowując ? granitowy zlew 45 cm to świetna opcja dla każdego, kto ceni sobie ponadczasowy design oraz niepowtarzalną wytrzymałość, która sprawdza się na lata użytkowania.