Zlewozmywaki granitowe półtorej komory

Wyposażenie kuchni ma bezpośredni wpływ na komfort życia domowników, stylistykę domu lub mieszkania oraz wygodę podczas przyrządzania potraw czy mycia naczyń. Nie bez powodu akcesoria i urządzenia, takie jak oferowane na tej podstronie zlewozmywaki półtorakomorowe, są niezwykle popularne wśród nabywców. Oferujemy modele czarne, szare, beżowe i białe w wielu wariantach różniących się rodzajem konstrukcji, budową, a także zastosowanym materiałem. Wszystkie łączy jednak ponadprzeciętna jakość, dzięki której będą doskonałym uzupełnieniem każdej kuchni przez wiele lat. Zachęcamy do zapoznania się z całą kategorią już dziś!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

Zlew półtorakomorowy ? ogólne zalety i ważne cechy

Zlew półtorakomorowy to urządzenie, z którego w większości domów korzysta się dosłownie codziennie.

  • Do mycia naczyń ? zlewozmywak półtorakomorowy umożliwia błyskawiczne umycie wielu przeróżnych naczyń. Dzięki dodatkowej niewielkiej komorze można w jednej z nich myć większe naczynia, np. garnki czy talerze obiadowe, a w drugiej ? niewielkie sztućce i akcesoria.
  • Do opłukiwania owoców i warzyw ? zlewy półtorakomorowe pełnią w każdym domu funkcję praktyczną. Można w nich umyć warzywa oraz owoce przyniesione ze sklepu bądź z własnej działki i to w pełnej wygodzie. Duża i pojemna komora główna ma odpowiednią wielkość do umycia całej sałaty czy innych warzyw lub owoców wymagających bardzo dużej ilości wolnej przestrzeni podczas ich wstępnej obróbki.
  • Do napełniania różnych naczyń ? zlewozmywak mający półtorej komory jest pomocny także w sytuacji, gdy chcemy napełnić jakiekolwiek naczynie wodą z sieci wodociągowej. Z reguły zlewozmywak wykorzystujemy do napełniania czajników, np. do przyrządzania herbat czy kaw, jak i do dużych naczyń, np. garnków.

Zlewozmywak dwukomorowy ? warianty i rodzaje

Zlew półtorakomorowy jest bardzo komfortowym dodatkiem do każdego mieszkania i różni się od modelu dwukomorowego czy jednokomorowego połączeniem ich najlepszych cech w jedną, spójną i kompaktową całość. Urządzenia te mają charakterystyczną budowę.

Z jednej strony znajdziemy dużą i pojemną komorę ? idealną do mycia dużych naczyń czy owoców, a z drugiej ? niewielką komorę lub komorę otoczoną szerokim ociekaczem. Który wariant wybrać? To zależy przede wszystkim od osobistych oczekiwań.

  • Zlewozmywak półtorakomorowy z ociekaczem ? urządzenie to sprawdzi się najlepiej u osób, które nie mają zmywarki automatycznej i preferują ręczne mycie swoich naczyń i sztućców. Z reguły powierzchnia zwana ociekaczem jest zbudowana w taki sposób, aby woda cieknąca z naczyń mogła wpłynąć bezpośrednio do małej lub dużej komory. To doskonały sposób na umycie naczyń i sztućców po niewielkim spotkaniu rodzinnym, gdy np. nie ma sensu włączać zmywarki.
  • Zlewozmywaki półtorakomorowe z dodatkową małą komorą są przeznaczone dla osób, które często wykorzystują jeden zlew do kilku zupełnie różnych celów. W dużej komorze można myć większe naczynia czy opłukiwać składniki na obiad, podczas gdy w drugiej ? obmywać takie składniki, których nie można wymieszać z innymi. W ten sposób można komfortowo pracować nad wieloma składnikami jednocześnie.

W naszym sklepie dostępne są wszystkie warianty – również takie, które stanowią połączenie obu powyższych. Bardzo dużą popularnością wśród naszych nabywców cieszą się niewielkie zlewozmywaki – półtorej komory w zupełności wystarczy, aby wygodnie korzystać z kuchni. Mają one w swojej budowie miejsce na małą komorę oraz duży, przestronny ociekacz.

Zlewozmywaki półtorakomorowe ? styl też ma znaczenie

W naszym sklepie nie uznajemy żadnych półśrodków i kompromisów, dlatego klientom oferujemy tylko i wyłącznie produkty najwyższej klasy. Wszystkie są dopracowane przez najlepszych projektantów z całego kraju, którzy dbają o ich styl oraz wybór odpowiednich materiałów.

  • Zlewy półtorakomorowe w ciemnych kolorach wyglądają doskonale w praktycznie każdym pomieszczeniu kuchennym. Wyglądają nowocześnie, dostojnie i ekskluzywnie, a przy tym także stosunkowo rzadko się brudzą i nie wymagają zbyt wielu czynności konserwacyjnych.
  • Zlew półtorakomorowy w jasnych kolorach, np. bieli czy beżu, ma zupełnie inne zalety. Jest delikatny, subtelny i bardzo mocno się wyróżnia na tle standardowych czarnych modeli, dlatego jest preferowany przede wszystkim przez osoby, dla których liczy się nietypowy wygląd.

Zlewozmywak półtorakomorowy jest także łatwy w aranżacji. Modele wyposażone w dodatkową małą komorę można dopasować także do najmniejszych pomieszczeń kuchennych, co z pewnością docenią właściciele małometrażowych mieszkań. Można je zaaranżować bez utraty cennej przestrzeni na blacie roboczym.

Dlaczego wybrać właśnie granit?

Grant to materiał, który obecnie staje się coraz popularniejszy i nie dzieje się to bez powodu. Jest przede wszystkim w pełni naturalny i nie wykazuje zbyt szybko śladów jego zużycia. Cechuje go wysoka odporność na szok termiczny, brak pochłaniania zapachów oraz cieczy, a także minimum wymagań względem czynności konserwacyjnych. Granit jest również niezwykle luksusowy. Twardy, lecz bardzo miły w dotyku materiał zachwyca swoją ekskluzywnością nawet zagorzałych fanów stali, którzy wcześniej nie wyobrażali sobie zakupu zlewu wykonanego z prawdziwego, naturalnego granitu.

W sklepie Granitan.pl znajdziesz praktyczny zlewozmywak – półtorej komory będzie idealnym wyborem!

Wszystkie zlewozmywaki półtorakomorowe dostępne w naszym sklepie Granitan.pl charakteryzują się najwyższą możliwą jakością. Wszystkie zostały dopracowane w najmniejszych możliwych szczegółach, charakteryzują się wieloletnią trwałością i znakomicie znoszą próbę czasu. Zapewniamy także zgodność zamówionego towaru z realnym produktem.

Jesteśmy związani z granitem już od wielu lat. Doceniliśmy jego siłę, wytrzymałość oraz doskonałą estetykę, dlatego też postanowiliśmy produkować z niego rzeczy codziennego użytku. Zlewy półtorakomorowe są naszą dumą, dlatego zachęcamy do ich zakupu już dziś. Z naszej strony gwarantujemy błyskawiczną dostawę oraz pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia.