Grzejniki

Grzejnik to jeden z elementów wyposażenia, którego nie może zabraknąć ani w kuchni, ani w łazience. Stanowi on swego rodzaju dopełnienie aranżacji wnętrza i nadaje mu wyjątkowy charakter. Kaloryfery oprócz oczywistej funkcji grzania powinny również ozdabiać wnętrze, dlatego wybierając grzejnik, warto pochylić się nad tą decyzją i dokonać wyboru, który będzie funkcjonalny, a jednocześnie będzie podkreślać walory naszego wnętrza, nadając mu ciepły charakter. W asortymencie Granitan.pl znajdziesz duży wybór grzejników, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu Twoje wnętrze będzie zawsze dobrze ogrzane, a kaloryfer pomimo upływu lat będzie pasować do najnowszych wnętrzarskich trendów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 39

Jak dobrać grzejnik do wnętrza?

Wybór grzejnika nie należy do najłatwiejszych. Oprócz oczywistej funkcji grzania, jaką kaloryfer musi spełniać, powinien być on dopełnieniem zaaranżowanego przez Ciebie wnętrza ? w końcu grzejnik jest jedną z rzeczy, która rzuca się w oczy, szczególnie po wejściu do łazienki. W naszym asortymencie znajdziesz modele, które cechuje prosta minimalistyczna forma, jak również finezyjne wzornictwo. Z pewnością dopasujesz je do swojego wnętrza. Na Granitan.pl znajdziesz kaloryfery o różnej liczbie żeber. To ważne, ponieważ to właśnie żebra są sercem grzejnika i rozprowadzają ciepło po pomieszczeniu. Grzejniki o większej liczbie żeber sprawdzą się do łazienek o większym metrażu. Większy metraż wiąże się z koniecznością dodatkowego grzania, aby w całym pomieszczeniu uzyskać ciepło. Modele łazienkowe o mniejszej liczbie żeber to doskonałe rozwiązanie dla łazienek o mniejszym metrażu. Ciepło w małych pomieszczeniach zostanie rozprowadzone szybciej, a grzejnik nie będzie niepotrzebnie zajmował przestrzeni, która w małej łazience może zostać inaczej zagospodarowana.

Na Granitan.pl znajdziesz kaloryfery, które swoim stylem i swoją formą wpasują się w każde wnętrze i wybraną przez Ciebie aranżację. Jeśli bliższy Twojemu sercu jest styl klasyczny, minimalistyczny czy industrialny, idealnie do Twojego wnętrza będzie pasować klasyczny grzejnik łazienkowy, który charakteryzuje się prostotą formy i bezszwowymi łączeniami. Jego stonowana kolorystyka zapewni Twojej łazience elegancki wygląd i podkreśli walory innych elementów, takich jak np. umywalki łazienkowe czy uchwyty na papier i ręczniki. Jeśli wolisz, aby Twoja łazienka się wyróżniała, postaw na styl nowoczesny, orientalny czy glamour. Twoja łazienka z pewnością będzie się wyróżniać na tle innych finezją i oryginalną aranżacją. Niebanalne grzejniki o asymetrycznych, oryginalnych kształtach dodadzą niepowtarzalnego charakteru Twojej łazience. Dodatkowo niebanalny kaloryfer o heksagonalnym wzorze może stanowić doskonałą dekorację dla Twojego wnętrza. Z pewnością Twoje domowe SPA będzie wyglądało profesjonalnie i niepowtarzalnie.

Kaloryfer łazienkowy cena – czy grzejnik musi być drogi?

Czy kaloryfer łazienkowy musi być drogi? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, na czym Ci zależy, jak dużą przestrzeń będzie musiał ogrzewać kaloryfer, z jakiej jakości materiałów jest wykonany, a na samym końcu ? na jakiej aranżacji Ci zależy. W Granitan.pl znajdziesz wiele grzejników, od tych wpasowujących się w styl minimalistyczny, klasyczny po te, które swoim wyglądem nawiązują do luksusu, stylu glamour i artyzmu.

Grzejniki, których forma i styl wykonania są proste, zazwyczaj nie kosztują dużo. Wszystko zależne jest również od ilości żeber w grzejniku i jego wielkości. Im więcej żeber, im grzejnik jest większym, tym cena będzie wyższa. Takie kaloryfery doskonale się sprawdzają w łazienkach, które urządzane są w stylu minimalistycznym lub industrialnym. Prosta forma i brak niepotrzebnego wzornictwa z pewnością sprzyjają niższej cenie. Jeśli zależy Ci na grzejniku, który będzie uosobieniem luksusu, niepowtarzalności i artystycznej formy w jednym, musisz przygotować się na większe koszty. Większe koszty związane są z oryginalną formą grzejnika i dłuższym czasem jego wyprodukowania. Pomimo wyższej ceny takie grzejniki są warte uwagi, jeśli chcesz wyróżnić się na tle innych i nadać swojej łazience niepowtarzalny charakter. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na grzejnik o prostej, czy bardziej skomplikowanej formie, na Granitan.pl znajdziesz to, czego szukasz, w najwyższej jakości, wykonane z najlepszych materiałów, za naprawdę atrakcyjną cenę.