Kilka słów
o nas

Chcielibyśmy podziękować za zainteresowanie ofertą Granitan. Głównymi produktami w naszym sklepie są wysokiej jakości zlewozmywaki granitowe, stalowe jak i akcesoria kuchenne, jednak słuchając naszych Klientów w 2018 roku rozszerzyliśmy swoją sprzedaż także o produkty do wyposażenia łazienek. W chwili obecnej nasza firma oferuje bogaty asortyment, który wyposaży dwa najważniejsze pomieszczenia w Państwa domu lub mieszkaniu.

Kuchnia

O nas - Wyposażenie kuchni

  • Oprócz kuchennych mebli czy sprzętu AGD, kluczowym elementem kuchni jest zlewozmywak. Może on pełnić funkcję ozdobną czy dekoracyjną, jednak przede wszystkim powinien być funkcjonalny. Produkt będzie wykorzystywany na co dzień, dlatego ważne, aby wybór odpowiedniego zlewu był kwestią dokładnie przemyślaną i zaplanowaną.
  • Polski producent. 30 lat gwarancji dla zlewozmywaków granitowych. Te hasła pojawiają się przy naszych zlewozmywakach wykonanych z granitu. 80% kruszywa granitowego i 20% wyselekcjonowanych żywic poliestrowo-akrylowych pozwala zaoferować nam tak długi okres gwarancyjny.
  • Zlewozmywaki granitowe oferujemy w 6 kolorach: cały czarny, czarny nakrapiany, szary, ciemny beż, jasny beż oraz biały. Długoletnie doświadczenie pozwoliło nam poznać potrzeby naszych Klientów, preferencje oraz ich gusta. Powyższe kolory doskonale komponują się z większością dostępnych na rynku blatów kuchennych wykonanych z szerokiej gamy materiałów.
  • Oferujemy zlewy granitowe jednokomorowe, dwukomorowe, półtorej komory oraz narożne w różnych kształtach – kwadratowe, prostokątne, okrągłe, z ociekaczem lub bez. Wszystkie nasze zlewozmywaki granitowe produkowane są w Polsce. Z dumą możemy przyznać, że każdy zlew granitowy posiada atest higieniczny, który świadczy o jego całkowitym bezpieczeństwie dla całej rodziny. Został również przebadany w certyfikowanych laboratoriach i uzyskał akceptację zgodności z normą PN/EN 13310:2005.
  • Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszych baterii kuchennych, a także zlewozmywaków stalowych, które wykonane są ze stali szlachetnej i charakteryzują się wysoką odpornością na wilgoć, działanie kwasów czy uszkodzenia.
  • Proponujemy również akcesoria kuchenne, które pomogą w codziennym użytkowaniu Państwa kuchni. Przybory kuchenne, dozowniki do płynu czy maty osuszające. To wszystko przygotowaliśmy dla Państwa w tym dziale.
Łazienka

O nas - Wyposażenie łazienki

  • Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu w sprzedaży zlewozmywaków i akcesoriów kuchennych, rozbudowaliśmy nasz sklep o sprzedaż wyposażenia łazienek.
Dodatkowe pytania?

Gwarantujemy atrakcyjne ceny przy zachowaniu doskonałej jakości. Nasi pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w każdej chwili są do Państwa dyspozycji, służąc wsparciem i fachowym doradztwem przy wyborze odpowiednich produktów.

  Po złożenia zamówienia przez Internet i skompletowania zamówienia istnieje możliwość odbioru osobistego w naszym salonie wystawowym w Łomiankach.