Deski WC

Niezbędnym elementem wyposażenia toalety jest odpowiednia deska sedesowa, której zadaniem jest zapobieganie przedostawaniu się do pomieszczenia bakterii i innych drobnoustrojów znajdujących się we wnętrzu muszli klozetowej. Deska WC pełni także funkcję dekoracyjną, dlatego warto wybrać model, który będzie idealnie dopasowany do stylu aranżacji. Deska sedesowa jest bardzo często wykorzystywana, szczególnie przy wielu domownikach. Dlatego powinna być wykonana z odpornych na uszkodzenia materiałów, gwarantujących niezawodność i nieskazitelny wygląd nawet po wieloletniej eksploatacji. Wreszcie deska do WC powinna zapewniać maksymalny komfort użytkowania. Z tego powodu coraz więcej osób decyduje się na zakup deski WC z mechanizmem wolnego opadania.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Deski WC z solidnych materiałów

Oferta marki Granitan obejmuje najwyższej jakości wyposażenie toalet. W szerokim asortymencie znajdują się między innymi deski do WC dostępne w kilku wersjach i rozmiarach. Polecamy bardzo praktyczne i estetyczne deski Aveiro, Sintra i Lagoa wykonane z lekkiego i elastycznego polipropylenu. Jest to materiał zapewniający wysoką estetykę oraz łatwość w czyszczeniu. Polipropylen jest odporny na działanie silnych detergentów wykorzystywanych do dezynfekcji muszli klozetowych. Zaletą modeli wykonanych z polipropylenu jest też atrakcyjna cena. Kolejną propozycją jest solidna i wytrzymała deska WC Faro wykonana z duroplastu, wyposażona w niezniszczalne zawiasy metalowe. Deska z duroplastu wyróżnia się wysoką estetyką wykonania, trwałością i odpornością na zarysowania. Materiał ten jest całkowicie bezpieczny w użytkowaniu. Duroplast, podobnie jak polipropylen, jest materiałem antybakteryjnym, który idealnie nadaje się do zastosowania w toalecie, gdzie panują warunki do rozwoju różnego rodzaju chorobotwórczych drobnoustrojów. Deska do WC wykonana z duroplastu pozwala zachować najwyższy standard czystości i higieny w łazience. Rewelacyjnie sprawdza się również w toaletach, z których korzystają dzieci.

Deski WC z technologią ułatwiającą sprzątanie

Oferowane w naszym sklepie deski do WC wyróżniają się doskonałą estetyką i trwałością, a także łatwością w czyszczeniu dzięki zastosowanej technologii Easy Clean. Gwarantuje ona skuteczną i długotrwałą ochroną przed zanieczyszczeniami, bakteriami i grzybami, które często bytują na powierzchni ceramiki i elementów wyposażenia toalet. System Easy Clean umożliwia szybkie wypięcie deski z muszli klozetowej w celu dokładnego umycia wszystkich zakamarków, w których mogą gromadzić się drobnoustroje, i usunięcia wszelkich zabrudzeń. Opcja wypięcia deski pozwala także na precyzyjne zdezynfekowanie powierzchni ceramiki.

Deski WC z systemem wolnego opadania

Wszystkie oferowane w naszym sklepie deski do WC wyposażone są w zawiasy z systemem wolnego opadania, co zapewnia komfortowe i ciche korzystanie z toalety. Największą zaletą tego typu rozwiązania, które odróżnia je od tradycyjnych desek sedesowych, jest powolne, równomierne opadanie oraz całkowicie bezgłośne zetknięcie się z powierzchnią muszli. Dzięki temu deska w kontakcie z ceramiką nie emituje głośnego hałasu, który może przeszkadzać innym domownikom, szczególnie podczas korzystania z toalety w godzinach nocnych. Deska WC z systemem wolnego opadania to także doskonały sposób na wyeliminowanie ryzyka uszkodzenia zarówno muszli, jak i samej deski. Oferowane deski WC to inwestycja na wiele lat. System łatwego czyszczenia oraz wolne opadanie zapobiegają utracie wysokiej estetyki oraz uszkodzeniu wyrobu. Należy pamiętać, że tego typu deski wymagają odpowiedniego użytkowania. Nie zaleca się domykania ich na siłę, co mogłoby spowodować uszkodzenie całego mechanizmu. Deska samoopadająca gwarantuje najwyższy poziom wygody i higieny. Po skorzystaniu z toalety możesz po prostu lekko popchnąć klapę, bez konieczności jej ręcznego domykania, co mogłoby spowodować przypadkowy kontakt dłoni z powierzchnią ceramiki.

Deski WC pasujące do wszystkich modeli misek

W naszym sklepie przygotowaliśmy do wyboru kilka modeli desek WC. Wyróżniają się doskonałym wyglądem, wysoką trwałością oraz lekkością. Mają uniwersalny rozmiar, dzięki czemu pasują do większości standardowych muszli klozetowych, których także w naszej ofercie nie brakuje. Przygotowaliśmy bogatą gamę wysokiej jakości misek stojących oraz wiszących, które znakomicie sprawdzą się w nowocześnie urządzonych toaletach. Bezkołnierzowa konstrukcja pozwala zachować maksymalny poziom higieny i czystości. Oferujemy też zestawy podtynkowe zawierające stelaż z akcesoriami hydraulicznymi, miskę oraz deskę WC z systemem wolnego opadania. Takie rozwiązanie pozwala na estetyczne ukrycie elementów montażowych w ścianie, dzięki czemu można uzyskać fantastyczny efekt stylistyczny oraz zwiększyć dostępną powierzchnię użytkową w toalecie.

Granitan – wyposażenie łazienek i toalet

Marka Granitan od lat dostarcza najwyższej jakości wyroby przeznaczone do kompleksowego wyposażenia łazienek i toalet. W naszej ofercie znajdują się deski do WC wykonane z solidnych i trwałych materiałów, takich jak polipropylen i duroplast, miski klozetowe oraz liczne akcesoria, które zwiększają funkcjonalność pomieszczenia sanitarnego. Polecamy niezbędne w każdej łazience wieszaki i uchwyty na ręcznik, a także uchwyty i stojaki na papier toaletowy. Dzięki naszym produktom stworzysz w swojej łazience bardzo komfortową i funkcjonalną przestrzeń. Nasze propozycje wyróżniają się doskonałą jakością i wyjątkowym stylem, dzięki czemu będą nie tylko praktycznym, ale również niezwykle dekoracyjnym elementem wyposażenia. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i fachową obsługę.