Baterie kuchenne

W każdej kuchni zawsze warto dbać przede wszystkim o jak największą wygodę i komfort podczas przyrządzania posiłków i obróbki różnych potraw. Niewiele osób ma świadomość tego, że istotne są nie tylko szafki, szuflady czy dodatkowe miejsca do przechowywania, lecz także baterie kuchenne. To właśnie one zapewniają komfort podczas mycia i opłukiwania pożywienia – to one mają bezpośredni wpływ na stylistykę danego pomieszczenia kuchennego, szczególnie gdy dobrze połączymy wygląd baterii zlewozmywakowej z samym zlewem. Na tej podstronie oferujemy baterie do kuchni w wersji elastycznej, chromowanej, granitowe, składane i z wyciąganą wylewką. Zapraszamy do zakupu już dziś.

Wyświetlanie 1–80 z 291 wyników

Jakie różnorodne baterie kuchenne są dostępne w sklepie Granitan.pl?

W naszym sklepie Granitan.pl dostępne są przeróżne baterie do zlewów, które z pewnością każdy może dopasować do swoich domowych pomieszczeń. W naszej ofercie znajdziesz następujące modele.

 • Baterie kuchenne elastyczne ? hit współczesnych kuchni i zarazem powód, dla którego wielu z nas przeprowadza jej remont. Urządzenia te mają standardowo kształt taki sam jak typowa bateria zlewozmywakowa. Sytuacja zmienia się nie do poznania w chwili, gdy dotkniemy wylewki ? jest ona elastyczna i można dowolnie zmieniać jej kształt czy też kierunek i kąt.
 • Bateria zlewozmywakowa chromowana ? równie ciekawa bateria, której popularność wynika nie z doskonałej funkcjonalności, lecz wyglądu. Chromowana, błyszcząca powierzchnia nie pozostawia złudzeń, że mamy do czynienia z produktem ekskluzywnym, luksusowym i kosztownym. Gładka powierzchnia jest przy tym także bardzo łatwa w czyszczeniu, gdyż jest pozbawiona porów, w których zagnieżdżają się zanieczyszczenia i brud.
 • Bateria do kuchni granitowa ? baterie wykonane z granitu są doskonałym uzupełnieniem granitowych zlewozmywaków. Są równie wytrzymałe, mocne i atrakcyjne wizualnie, dzięki czemu stanowią znakomity dodatek do kuchni, w której stawia się na nowoczesne i ekskluzywne dodatki.
 • Składane baterie do zlewów ? bardzo praktyczny dodatek, gdyż można rozkładać je i składać do woli. Ma to szczególnie duże znaczenie w przypadku zlewów umieszczonych na torze kolizyjnym z oknem.
 • Dobre baterie kuchenne z wyciąganą wylewką ? bardzo popularny model wśród wielbicieli najwyższego możliwego komfortu korzystania z pomieszczenia kuchennego. Bateria ta ma wyciąganą wylewkę (końcówkę ? słuchawkę), na długim przewodzie. Można nią dzięki temu umyć największe naczynia, warzywa czy owoce – dosłownie ze wszystkich stron (podobnie jak w przypadku standardowego prysznica).

Bateria zlewozmywakowa ? jak wybrać odpowiednią?

Baterie zlewozmywakowe to urządzenia, bez których korzystanie z kuchni nie byłoby możliwe. Warto jednak wybrać odpowiedni model. Są to dość kosztowne części kuchennej armatury, które po montażu będą nam towarzyszyć minimum przez kilka lat. Ich wymiana na kolejny model wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi, dlatego z reguły większość gospodarzy nie decyduje się na ten krok, tylko korzysta z niewygodnej lub nieatrakcyjnej baterii do zlewów. Warto tego uniknąć i wybrać baterię do kuchni na podstawie:

 • miejsca montażu baterii,
 • wielkości zlewozmywaka,
 • częstości użytkowania,
 • kolorystyki i stylu panującego w danym pomieszczeniu,
 • kwoty możliwej do wydania.

Warto pamiętać, że baterie kuchenne marki Granitan są doskonale wykonane, a tym samym stanowią zawsze odpowiedni i uzasadniony finansowo zakup. Klient musi jedynie wybrać odpowiedni model.

Bateria do kuchni ? liczy się także stylowa estetyka

Każda bateria zlewozmywakowa dostępna w naszym sklepie jest także bardzo atrakcyjna wizualnie. Doskonale wiemy, jak istotny jest design armatury i ceramiki kuchennej, dlatego zatrudniamy wyłącznie najlepszych fachowców, projektantów i designerów, którzy projektują wszystkie baterie do kuchni ze zwróceniem szczególnej uwagi na obecne trendy.

 • Jasne baterie zlewozmywakowe są wybierane przez wielbicieli nietypowych rozwiązań, którzy stawiają w swoim domu na nieszablonowe, niepopularne połączenia. Bardzo lubiane są przede wszystkim modele w bardzo jasnym odcieniu srebra, które zachwycają swoją subtelną stylistyką. Łatwo je zastosować w każdym stylu, gdyż są uniwersalne, ponadczasowe i sprawdzone.
 • Czarne dobre baterie kuchenne mają nieco inne zalety. W ich przypadku chodzi głównie o elegancję, efekt luksusu i przepychu, dlatego najlepiej sprawdzą się w pomieszczeniach nowoczesnych i zaaranżowanych elegancko, nowocześnie lub minimalistycznie.
 • Złote baterie zlewozmywakowe są jeszcze inne ? to obecnie najodważniejsze rozwiązanie, które na rynku ma mnóstwo zwolenników. Złoty odcień jest bardzo lubiany przez wielbicieli stylu retro, którzy chcą do swojego domu lub mieszkania przemycić nutkę luksusu.

Komu zlecić montaż baterii do zlewów?

Baterie zlewozmywakowe to armatura, od której zależy przede wszystkim komfort korzystania z pomieszczenia kuchennego oraz jego styl, dlatego warto zlecić ich montaż tylko i wyłącznie firmom, które zajmują się tym procesem od wielu lat. Nieprawidłowy montaż może wiązać się z niewłaściwą pracą urządzenia, jego przedwczesną awarią czy brakiem komfortu użytkowania przez gospodarza.

Dobre baterie kuchenne tylko w sklepie Granitan.pl

Baterie kuchenne są jednym z najważniejszych elementów dobrze wyposażonej kuchni, od którego zależy komfort korzystania z niej oraz jej stylistyka. Doskonale o tym wiemy w naszym sklepie Granitan. Z tego względu zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów z branży. Do produkcji wszystkich urządzeń wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały, a nad poszczególnymi etapami czuwa nasza wyspecjalizowana komórka kontroli jakości. Zachęcamy do zakupu już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Na wszelkie pytania odpowiemy tak szybko, jak to możliwe, zawsze zgodnie z prawdą.