Dozowniki do płynu

Kuchnia jest tym pomieszczeniem w domu, w którym spędzamy dużo czasu. Każdego dnia w kuchni przygotowujemy i spożywamy posiłki. To niestety również pomieszczenie, które niesamowicie szybko się bałagani. Dlatego często dążymy do zminimalizowania liczby przedmiotów na blacie kuchennym. Chcemy mieć na nim jak najwięcej przestrzeni roboczej i utrzymać jak największy porządek. W tym przypadku doskonale sprawdzi się pojemnik na płyn montowany na zlewie. Jest to akcesorium, które dobrze wygląda i jest niebywale wygodne. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele modeli dozowników do zlewozmywaków, idealnie dopasowanych kolorystyką do naszych zlewów oraz baterii. Obiecujemy, że nie będą Państwo żałować tej decyzji.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 28

Dozownik do płynu do mycia naczyń montowany w zlewozmywaku granitowym

Dozowniki płynów do mycia naczyń czy mydeł można bardzo łatwo dopasować do zlewozmywaków granitowych oraz stalowych Granitan i innych. Wiele z naszych zlewozmywaków ma już przygotowane otwory do zamontowania pojemnika na płyn. Oferujemy również bezpłatną możliwość nawiercenia zlewu w wybranym przez Państwa miejscu – tak by płyn był pod ręką. Nasze dozowniki można również bez problemu zamontować w blacie kuchennym – możliwości jest wiele. Dozownik płynu do mycia naczyń montowany w zlewie to niepozorny dodatek, który poprawia estetykę i funkcjonalność kuchni.

Ciekawy design dozowników do płynu i mydła z oferty Granitan

Oferujemy dozowniki płynów do mycia naczyń w wielu kształtach i kolorach – ułatwia to wybór dozownika, tak by pasował do zlewozmywaka czy baterii. Kwadratowy dozownik do płynu montowany w zlewie doskonale prezentuje się w połączeniu z minimalistyczną baterią, na przykład z serii NOOK. Dozowniki z naszej oferty wyróżnia również to, że są kolorystycznie dopasowane do naszych zlewozmywaków granitowych. Wybierając czarny nakrapiany zlewozmywak, bez problemu dobierzemy do niego czarny dozownik na płyn, ale także baterię w tym samym kolorze i wzorze. Dzięki temu utrzymamy ten sam design w całym pomieszczeniu. To gratka dla wszystkich perfekcjonistów.

Granitan podąża za obecnymi trendami, dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo bardzo modne w wystroju kuchni dozowniki w kolorze czarnym oraz złotym. Słuchamy sugestii naszych klientów i przygotowaliśmy ofertę dozowników wykonanych z różnych materiałów. Korpusy wykonujemy z mosiądzu bądź ze stali nierdzewnej. Gwarantuje to doskonałą trwałość. Nasza firma wyróżnia się na tle innych wyborem materiałów – nie liczy się dla nas ilość, ale jakość. Dlatego nasze produkty, również dozowniki na płyny, wykonujemy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku.

Dozowniki kuchenne w zabudowie

Dozownik do zlewozmywaka w zabudowie to niesamowita wygoda. Nie musimy stawiać na blacie nieestetycznej i niewygodnej butelki z płynem do mycia naczyń. Nabieranie płynu na zmywak kuchenny prosto z butelki jest nieporęczne, szczególnie jeśli opakowanie jest duże. Z dozownikiem po prostu podkładamy zmywak pod rurkę i naciskamy pompkę. Całą tę czynność możemy wykonać jedną ręką. Warto również wspomnieć o tym, że nie trzeba do tego siły – poradzi sobie z tym nawet dziecko – a mycie naczyń jest często jednym z pierwszych dziecięcych obowiązków domowych. Dodatkowo dozownik do płynu odmierza idealną ilość detergentu potrzebnego do uzyskania piany. To dodatkowa oszczędność – dzięki temu nie wylewamy litrów płynu do ścieków. To również niesamowicie ekologiczne rozwiązanie – na rynku jest wiele koncentratów w dużych opakowaniach, które możemy przechowywać w spiżarni, później jedynie uzupełniając pojemnik na płyn do mycia naczyń. To krok do przodu, by zmniejszyć zanieczyszczenie naszej planety.

Pojemnik na płyn do zlewu – akcesorium stworzone do kuchni

Nasz dozownik do płynów to akcesorium przemyślane. Pojemnik na płyn jest wykonany z PVC. Możemy również naocznie kontrolować ilość płynu, który znajduje się w dozowniku – wystarczy tylko spojrzeć, by ocenić czy potrzebuje on dopełnienia. W zależności od modelu jego pojemność wynosi od 300 do 360 ml. Uzupełnianie dozownika jest proste i intuicyjne. Nie musimy „nurkować” pod zlew. Nasze dozowniki na mydło są uzupełniane z góry, wystarczy odkręcić lub wyjąć pompkę i nalać płyn. Głowica dozownika jest obrotowa, co sprawia, że produkt dobrze sprawdza się zarówno przy zlewozmywakach jedno-, jak i dwukomorowych, w szczególności, jeśli jest zamontowany na środku. Korpusy naszych dozowników są przemyślane w taki sposób, by dozowanie płynu odbywało się już nad komorą zlewozmywaka. Unikamy tym sposobem zabrudzonego blatu, zewnętrznej części zlewozmywaka czy jego ścianek.

Pojemniki na płyny ukryte w zlewie – dlaczego warto?

Choć wielu z nas rezygnuje z ręcznego zmywania naczyń na rzecz zmywarki – główne z wygody, ale również z powodów ekologicznych – płyn do mycia naczyń jest obecny w każdej kuchni. Nablatowy pojemnik płynu sprawia, że kuchnia wygląda dużo estetyczniej, łatwiej utrzymać również porządek na blacie roboczym. W zależności od preferencji pojemnik na płyn do mycia naczyń montowany do zlewozmywaka możemy zainstalować na prawo lub na lewo od baterii. Tego typu dozowniki płynów są dobrym wyborem przy planowaniu remontu w każdej kuchni.

Granitan – wysoka jakość polskiego producenta

Jesteśmy polskim producentem zlewozmywaków granitowych, stalowych oraz pozostałego wyposażenia kuchni i łazienki. Słuchamy sugestii, regularnie przeprowadzamy badania i reagujemy na potrzeby naszych klientów. W naszej ofercie można znaleźć elementy wyposażenia idealnie ze sobą skorelowane, jeśli chodzi o funkcjonalność oraz design. Gwarantujemy najlepszą jakość materiałów oraz wykonania. Dotyczy to również dozowników do płynów do mycia naczyń montowanych na zlewozmywaku. Przeprowadziliśmy wiele testów, by stworzyć produkt niezawodny. Inne pojemniki na mydło oraz płyn do mycia naczyń są montowane od spodu zlewozmywaka, co sprawia trudności z uzupełnianiem koncentratu do mycia. Plastikowy gwint bardzo szybko się kruszy i niszczy. Wyeliminowaliśmy ten problem, stosując pojemnik wykonany z wysokiej jakości PVC oraz systemem uzupełniania od góry.