Zlewozmywaki stalowe jednokomorowe

Oferowane na tej podstronie stalowe zlewozmywaki jednokomorowe to elementy kuchennego wyposażenia, bez których prawidłowa aranżacja tego pomieszczenia nie byłaby możliwa. Są podstawą i fundamentem dobrze rozplanowanej przestrzeni kuchennej i nie bez powodu przez większość osób są uznawane za najważniejsze elementy domowego wyposażenia. Oferujemy zlewozmywaki nakładane jednokomorowe różniące się kolorystyką, rozmiarem oraz wieloma rozwiązaniami technicznymi, dzięki którym można je z łatwością dopasować do wybranej aranżacji. Zachęcamy do złożenia zamówienia już dziś, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 62

Zlewozmywaki jednokomorowe stalowe ? ponadczasowość przede wszystkim

Jednokomorowe zlewozmywaki stalowe służą w każdym domu do wielu przeróżnych celów. Przede wszystkim większość z nas wykorzystuje je do mycia naczyń oraz opłukiwania różnych składników żywnościowych, czasami także np. do rozmrażania zamrożonych produktów czy do obróbki płynnej żywności. Nie bez powodu staramy się wybrać taki produkt, który będzie zapewniał wiele lat intensywnej eksploatacji i utrzyma przez ten czas odpowiednio wysoki poziom codziennej wygody.

Jednokomorowe zlewozmywaki ze stali nierdzewnej są urządzeniami, które sprawdzą się w wielu domach. Są ponadczasowe, klasyczne i zawsze wyglądają dobrze w każdej domowej aranżacji. Co ciekawe, współczesne modele Granitan nie mają nic wspólnego z ceramiką, która była popularna w naszym kraju jeszcze do niedawna. Klienci preferowali chromowane, połyskujące wykończenie oraz kolor typowy dla stali nierdzewnej. Teraz jednak jest zupełnie inaczej. Wszystkie zlewozmywaki jednokomorowe stalowe nakładane marki Granitan są:

 • niezwykle wytrzymałe,
 • trwałe i bezpieczne w użytkowaniu,
 • atrakcyjne wizualnie,
 • wykonane zgodne z wszelkimi obowiązującymi trendami,
 • precyzyjnie zaprojektowane przez najlepszych designerów z kraju.

Dzięki temu nasze jednokomorowe stalowe zlewozmywaki nakładane są wybierane zarówno przez klientów prywatnych, jak i przedsiębiorców oraz projektantów wnętrz. Nie dzieje się to bez powodu. Udowadniamy, że nasze produkty wyznaczają na tym rynku trendy i stają się coraz popularniejsze z roku na rok.

Czy zlewozmywaki nakładane jednokomorowe to dobry wybór?

Zdecydowanie tak! Zlewozmywaki jednokomorowe stalowe to ceramika kuchenna, dla której zawsze warto znaleźć miejsce. Warto poznać ich wszystkie zalety jeszcze przed złożeniem zamówienia.

 • Są bardzo wytrzymałe ? zlewozmywaki nakładane jednokomorowe zostały przez naszą firmę wykonane przy użyciu najnowocześniejszych technologii oraz materiałów, takich jak stal nierdzewna. W przeciwieństwie jednak do wielu innych producentów, w naszej firmie zastosowaliśmy pogrubione ścianki (o grubości aż 3 mm!), które są w zasadzie całkowicie odporne na uszkodzenia mechaniczne. Ciężko je zarysować i wywołać ich pęknięcie, stłuczenie czy ubicie.
 • Są miłe w dotyku ? zlewozmywaki stalowe jednokomorowe są także bardzo wygodne w użytkowaniu. Z naszą firmą czasy, kiedy to zlewy były niewygodne w użytkowaniu ze względu na śliską i nieprzyjemną w dotyku powierzchnię, poszły już w zapomnienie. Udowadniamy naszymi produktami, że nawet tak prozaiczny element wyposażenia domowego powinien być komfortowy w dotyku.
 • Są łatwe do utrzymania w czystości ? jednokomorowe zlewozmywaki ze stali nierdzewnej wystarczy przetrzeć czystą i miękką ściereczką samą wodą lub wodą z dodatkiem delikatnego płynu myjącego. W rezultacie można z powierzchni naszych zlewów usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy i zabrudzenia, które na ceramice innych producentów mogą wywołać permanentne uszkodzenia.

Jaką baterię wybrać do jednokomorowych zlewozmywaków ze stali nierdzewnej?

Warto wiedzieć, że stalowe zlewozmywaki jednokomorowe są urządzeniami, których nie powinno się wybierać pochopnie. W stosunku do wielu innych elementów domowego wyposażenia, zlewy montuje się w zasadzie na stałe i spaja się je na wiele lat z istniejącą lub nową aranżacją kuchenną. Oznacza to, że jeśli wybierzemy niewłaściwy model, pozostaniemy z nim jak nie na zawsze, to choćby na wiele lat lub nawet całych dziesięcioleci. Z tego względu warto wybierając jednokomorowy zlewozmywak stalowy:

 • wybrać model o odpowiedniej wielkości,
 • zamontować go za pomocą odpowiednich elementów montażowych,
 • zdecydować się na kolorystykę, która nie znudzi się już po kilku miesiącach,
 • zlecić montaż wyspecjalizowanej ekipie, która zrobi to w prawidłowy sposób.

W naszej firmie bardzo chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniego nakładanego jednokomorowego zlewozmywaka stalowego, który z pewnością spełni wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. Warto w szczególności mocno zastanowić się nad kolorystyką.

 • Ciemne jednokomorowe zlewozmywaki stalowe są obecnie coraz bardziej klasyczne. Sięgają po nie właściciele nowych i starszych mieszkań, zarówno tych wykończonych ze stanu deweloperskiego, jak i tych, które przeszły niedawny remont. Wyglądają ekskluzywnie, elegancko i pociągająco.
 • Jasne jednokomorowe zlewozmywaki ze stali nierdzewnej mają nieco inną charakterystykę. W ich przypadku jasna barwa mocno wyróżnia je na tle innych modeli, przez co sprawdzą się znakomicie wśród klientów, którzy lubią wplatać do domowych pomieszczeń także mniej typowe rozwiązania estetyczne.
 • Złote jednokomorowe stalowe zlewozmywaki nakładane są jeszcze inne ? są niezwykle nietuzinkowe i nietypowe, dlatego zwracają na siebie mnóstwo uwagi nawet takich osób, które na co dzień obracają się w kręgach projektantów wnętrz. W naszej firmie złoty kolor jest przepiękny. Głęboki, nasycony i atrakcyjny, dzięki czemu wygląda wspaniale w każdej kuchni.
 • Zawsze warto zastosować odpowiednią baterię, dopasowaną zarówno do samego zlewu, jak i jego bliskiego otoczenia. Oferujemy modele ciemne, jasne i złote, a także takie, które łączą zalety wszystkich innych, obok których ciężko przejść obojętnie.

Niezależnie od oczekiwań, zapraszamy do zakupu zlewozmywaków nakładanych jednokomorowych w sklepie Granitan.pl. Zapewniamy błyskawiczną realizację i znakomite warunki współpracy.