Baterie kuchenne chromowane

Bateria kuchenna chromowana to prawdziwy klasyk ? wszyscy z nas mieli lub mają aż do tej pory, wylewkę pokrytą tym rodzajem szlachetnej powłoki. Wbrew pozorom nie jest to wyłącznie kwestia estetyki. Powłoka chromowa zapewnia ponadprzeciętną gładkość każdej baterii, która dzięki niej jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości, nie chłonie zanieczyszczeń oraz zabrudzeń, a także nie jest podatna na powstawanie różnego typu plam. W naszym sklepie wszystkie chromowane baterie kuchenne są zaprojektowane ze zwróceniem uwagi na wszelkie szczegóły. Oferujemy modele jednouchwytowe oraz kurkami, nowoczesne i klasyczne, ścienne i stojące. Zachęcamy do ich zakupu już dziś!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 26

Bateria kuchenna chromowana ? stylistyka ponad wszystko

Baterie chromowane różnią się od modeli standardowych przede wszystkim rodzajem zewnętrznej powierzchni. Na rynku znajdziemy:

  • Matowe baterie, które wyglądają bardzo nowocześnie, minimalistycznie i elegancko. Jednocześnie są także bardziej narażone na zabrudzenia i zanieczyszczenia ze względu na dużą liczbę mikroskopijnych porów, w których odkładają się zanieczyszczenia. Zyskują na popularności wśród wielbicieli świeżych rozwiązań, które powoli zaczynają pojawiać się w naszym kraju.
  • Baterie chromowane ? mocny połysk sprawia, że są to baterie bardzo luksusowe, lecz także klasyczne i uniwersalne, gdyż w dalszym ciągu stanowią jedno z najczęściej wybieranych domowych urządzeń. Bateria kuchenna chrom jest zatem ponadczasowym rozwiązaniem, idealnym dla niezdecydowanych i oczekujących możliwości stworzenia łatwej i szybkiej aranżacji. Styl baterii kuchennej chromowanej jest bardzo jasno określony. Powłoka jest bardzo błyszcząca i w zasadzie przypomina do złudzenia lustro.

Wybór odpowiedniego wariantu jest bardzo trudny. Każdy z nas oczekuje czegoś innego, lecz wszystkim nam zależy na tym, aby kupiona bateria mogła sprawdzić się przez wiele lat jej eksploatacji. Z tego względu warto dokładnie przemyśleć stylistykę jeszcze przed dokonaniem zakupu. Dobrze jest obejrzeć nieco inspiracji i przejrzeć naszą całą ofertę, w tym także kategorię chromowanych baterii kuchennych.

Nowoczesne chromowane baterie kuchenne

Nowoczesne baterie chromowane mogą przybierać wiele różnych form i kształtów. Obecnie bardzo dużą popularnością cieszą się modele giętkie, tzw. elastyczne, w których chromowana jest tylko nóżka oraz słuchawka. Cała reszta, czyli długa wylewka, jest giętka i wykonana z matowego tworzywa sztucznego, które jest elastyczne w całym zakresie ruchu.

Z reguły za regulację strumienia wody w nowoczesnych bateriach kuchennych chrom odpowiadają uchwyty. Najpopularniejsze modele to te jednouchwytowe, w których obsługuje się wodę jednym uchwytem w dwóch płaszczyznach ? góra/dół, lewo/prawo. Jedna płaszczyzna odpowiada za intensywność wypływu wody, a druga za jej temperaturę.

Retro baterie chromowane najwyższej klasy

Retro baterie kuchenne chromowane wyglądają zupełnie inaczej. W ich przypadku największą zmianą względem modeli nowoczesnych jest zastosowanie wylewki stałej, lecz np. obrotowej, uzupełnionej kurkami bądź okrągłymi pokrętłami do regulacji strumienia wody. Każdy kurek odpowiada za dwa zadania jednocześnie ? zwiększa strumień wody chłodnej oraz zimnej.

To bardzo klasyczne baterie kuchenne chromowane, dla których każdy z łatwością znajdzie miejsce w swoim domu. Są niezwykle łatwe w aranżacji, zawsze wyglądają dostojnie, luksusowo i elegancko, a przy tym także pasują doskonale do bardziej klasycznych pomieszczeń.

Inne style

Chromowane baterie to urządzenia, które doskonale wyglądają także w pomieszczeniach zaaranżowanych w zupełnie innym stylu. Warto je zastosować w przypadku wnętrz eklektycznych, gdzie przeplata się kilka stylów jednocześnie, w loftowych i industrialnych, a także w glamour. Tak naprawdę jednak baterie z chromowaną wylewką można zastosować wszędzie ? również tam, gdzie z pozoru nie będą one pasować.

Bateria kuchenna chrom ? liczy się trwałość i jakość

Wszystkie chromowane baterie kuchenne naszej marki Granitan są także znakomicie wykonane. Nie tylko pięknie wyglądają, lecz także zachwycają swoją wieloletnią trwałością i wytrzymałością.

  • Są odporne na przebarwienia ? baterie chromowane pokryte warstwą chromu są całkowicie gładkie i pozbawione mikroporów, w których osadzają się wszystkie rodzaje zanieczyszczeń. To także ogromna zaleta w kwestii utrzymania baterii w odpowiedniej czystości, gdyż do usunięcia typowych zabrudzeń wystarczy szmatka nasączona niewielką ilością delikatnego detergentu.
  • Są odporne na uszkodzenia mechaniczne ? baterie chromowane są wykonane ze specjalnej stali o dużej gęstości, która jest w zasadzie całkowicie odporna na uszkodzenia mechaniczne. Rzadko na jej powierzchni pojawiają się zarysowania oraz stłuczenia czy pęknięcia. Dzięki temu bateria kuchenna chrom może zapewniać nawet wiele lat użytkowania w najtrudniejszych warunkach.
  • Mają ceramiczną głowicę ? element ten odpowiada za regulowanie siły strumienia wody i mieszanie wody ciepłej z zimną, dlatego powinien cechować się jak najwyższą jakością. Każda bateria kuchenna chrom dostępna w naszym sklepie jest ceramiczna, a tym samym odporna na pojawienie się nieszczelności wynikających z jej zużycia. Ponadto ma gładką powierzchnię, na której nie odkłada się kamień.

Zapraszamy do zakupu baterii kuchennych chromowanych w sklepie Granitan.pl

W naszym sklepie znajdują się przeróżne baterie kuchenne chromowane. Wszystkie mają doskonałą jakość, są dostępne w wielu przeróżnych wariantach i z pewnością doskonale sprawdzą się zarówno w prywatnych domach, jak i w obiektach firmowych. Z naszej strony gwarantujemy błyskawiczną wysyłkę, pełną zgodność otrzymanego towaru z zamawianym, a także indywidualną obsługę na każdym etapie składania zamówienia.

Jesteśmy firmą, dla której liczy się jak najlepsza obsługa klienta, dlatego można się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo. Chętnie udzielimy wielu interesujących informacji na temat naszego asortymentu, a także pomożemy w wyborze podczas składania zamówienia.