Zestawy podtynkowe WC

Wykończenie remontowanej łazienki to dla wielu osób koszmar, który śni im się po nocach. Niektórzy mówią, że najgorszy jest remont, inni twierdzą, że to właśnie wykończenie łazienki, zadbanie o jej praktyczność i estetyczny wygląd zabiera najwięcej czasu. Jeśli zależy Ci na szybkim, estetycznym i praktycznym wykończeniu, postaw na zestawy podtynkowe. Zestaw podtynkowy do WC pozwoli wykończyć Twoją łazienkę w sposób estetyczny, a dodatkowo dzięki takiemu rozwiązaniu jak WC podtynkowe oszczędzasz miejsce w łazience. To dobry wybór dla tych, którzy cenią sobie praktyczne i szybkie rozwiązania. W asortymencie Granitan.pl znajdziesz zestawy podtynkowe WC, które dzięki swojej jakości gwarantują długoletnie i bezproblemowe użytkowanie w atrakcyjnej dla Twojego portfela cenie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Zestawy podtynkowe WC – do czego tak naprawdę służą?

Do czego służą zestawy podtynkowe WC? Podtynkowe WC służy, jak sama nazwa wskazuje ? do podwieszenia miski klozetowej i utrzymania jej stabilności. Dodatkowo zestaw podtynkowy WC wpływa na estetykę Twojego wnętrza. Dzięki niemu nie masz widoku na elementy instalacji sanitarnej. Wszystko jest zabudowane i schowane tak, aby wyglądało estetycznie i nie generowało dodatkowego hałasu, który związany jest z przepływem wody w rurach. W asortymencie Granitan.pl znajdziesz zestawy podtynkowe składające się ze stelaża podtynkowego, miski WC, przycisku spłukującego, rury odpływowej, wspornika i śrub montażowych. Decydując się na zakup zestawu, otrzymujesz wszystko, co jest Ci potrzebne, aby zamontować toaletę. Zestaw podtynkowy do WC z naszego asortymentu to wybór, który gwarantuje Ci długoletnie i bezproblemowe użytkowanie. Wykonany jest z trwałych i dobrych jakościowo materiałów, które odporne są na zadrapania czy odpryski. Stelaż jest łatwy w montażu, natomiast misa WC i przycisk spłukujący odznaczają się wysoką jakością i nowoczesnym designem, który wpasuje się w każdą aranżację łazienki, na jaką się zdecydujesz. Wszystko to za sprawą eleganckiego minimalizmu, którym się charakteryzują. Muszle WC są dodatkowo wyposażone w technologię Rimless, za sprawą której utrzymanie higieny jest łatwiejsze dzięki redukcji używania środków chemicznych. Użyta technologia zapewnia również mniejsze zużycie wody do 30%, co przekłada się na korzyści dla Twojego portfela, a także środowiska. Decydując się na zestaw podtynkowy WC od Granitan.pl, wybierasz najlepszej jakości materiały, atrakcyjną cenę oraz nowoczesny design, który pozostanie z Tobą na lata.

Zestawy podtynkowe – jakie mają zalety?

Przed wyborem najlepszego rozwiązania dla nas i dla naszej łazienki często rozważamy, które z nich niesie za sobą zalety. W przypadku zestawów podtynkowych takich zalet jest wiele. Przede wszystkim jest estetyczny wygląd wykończenia. Zestaw podtynkowy ukrywa wszystkie nieestetyczne rury i inne elementy instalacji, pozostawiając dla oczu to, co prezentuje się estetycznie. Inną zaletą jest łatwość utrzymania czystości w łazience. Dzięki podwieszanej muszli masz swobodny dostęp do podłogi i innych zakamarków, dzięki czemu ich wyczyszczenie nie stanowi problemu. Kolejną zaletą jest szybki i łatwy montaż. Jeśli będziesz postępował zgodnie z instrukcją od producenta, zamontowanie stelażu powinno być intuicyjne. Każdy element ma swoje określone miejsce na stelażu, dzięki czemu wiesz, gdzie powinieneś ulokować dany element i bez problemu złożyć stelaż w całość. Zestawy podtynkowe to również doskonałe rozwiązanie dla małych łazienek, gdzie przestrzeń jest niesamowicie istotna. Stelaż podtynkowy umożliwia schowanie spłuczki pod tynkiem, dzięki czemu zyskujesz dodatkową przestrzeń do zagospodarowania. W Granitan.pl znajdziesz zestawy podtynkowe do toalety, które przyspieszą Twoje prace remontowe, będą się prezentować w elegancko i posłużą Ci wiele lat!