Zlewozmywaki stalowe jednokomorowe z ociekaczem

W każdej kuchni warto dbać przede wszystkim o swój komfort podczas przyrządzania potraw lub codziennego opłukiwania sztućców i mycia owoców, lub warzyw. Służą do tego zlewy, które różnią się między sobą wieloma parametrami technicznymi, w tym rozmiarem, konstrukcją oraz materiałem. Na tej podstronie dostępne są zlewozmywaki jednokomorowe z ociekaczem, różniące się przede wszystkim kolorystyką. Wszystkie łączy najwyższa możliwa jakość wykonania, zastosowanie w procesie ich produkcji wyłącznie niektórych wyselekcjonowanych materiałów, a także ogromna precyzja. Dzięki temu nasze zlewozmywaki z ociekaczem są doceniane zarówno przez konsumentów prywatnych, jak i znanych projektantów wnętrz.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Zlewozmywaki jednokomorowe z ociekaczem ? dlaczego warto?

Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem to najważniejszy element kuchennej ceramiki, bez którego korzystanie z tego pomieszczenia w zasadzie nie byłoby możliwe. Służy do mycia naczyń, opłukiwania owoców i warzyw czy do przyrządzania niektórych ciekłych dań. Z tego względu zależy od niego bardzo wiele ? w tym między innymi komfort wszystkich domowników w trakcie przyrządzania mniej czy bardziej wymagających dań.

Największą popularnością, głównie ze względu na dużą uniwersalność, cieszy się zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem, który ma wiele zalet w stosunku do urządzeń o innej konstrukcji.

  • Komora główna umożliwia opłukiwanie i umycie praktycznie wszystkiego ? od składników dań, na sztućcach czy różnych naczyniach kończąc. Warto jednak jeszcze przed dokonaniem wyboru dokładnie przeanalizować swoje oczekiwania oraz wymagania i wybrać taką wielkość komory głównej, która zapewni optymalne warunki użytkowania, lecz jednocześnie nie będzie zbyt duża jak na nasze wymagania.
  • Boczny ociekacz ma zupełnie inną charakterystykę oraz sposób użytkowania. Służy przede wszystkim do ociekania sztućców oraz niektórych mniejszych naczyń, np. kubków, kieliszków czy niewielkich salaterek. Ociekacz jest ustawiony pod niewielkim nachyleniem, dzięki czemu woda ściekająca z naczyń wpada do komory głównej po wydrążonych rynienkach.

Nie bez powodu zlewozmywak z ociekaczem to element, bez którego korzystanie z kuchni, przyrządzanie dań oraz obróbka niektórych składników nie byłaby możliwa. Istotne jest jednak, aby wybrać produkt odpowiednio wysokiej jakości.

Zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem ? jakość przede wszystkim

Każdy zlewozmywak z ociekaczem powinien mieć absolutnie jak najwyższą możliwą jakość. Jest to urządzenie szczególnie narażone na zużycie wynikające z ciągłej eksploatacji, dlatego tak ważne jest, aby postawić na odpowiednio wysoką jakość. Nasze zlewozmywaki jednokomorowe z ociekaczem Granitan.pl są uznawane na rynku za jedne z najlepszych w kwestii jakości. Z tego względu zdecydowanie warto je zakupić.

  • Wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne ? każdy zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem oferowany przez markę Granitan.pl jest wykonany ze stali nierdzewnej najwyższej klasy, o grubości ścianek wynoszącej aż 3 mm. To bardzo dobry wynik, który świadczy o wysokiej wytrzymałości produktu na zużycie. Zewnętrzna powierzchnia jest w zasadzie zupełnie odporna na zarysowania, stłuczenia oraz wgniecenia, a także na skoki temperaturowe.
  • Brak oznak nadmiernego wyeksploatowania ? wszystkie zlewozmywaki z ociekaczem naszej produkcji Granitan.pl są prawdziwą inwestycją na wiele lat. Można z nich korzystać nawet przez kilka dekad, gdyż ciężko o jakiekolwiek uszkodzenia ich zewnętrznej powierzchni, wynikające z typowego i standardowego, codziennego użytkowania.
  • Powierzchnia miła w dotyku ? do niedawna zlewozmywaki były niezbyt miłe w dotyku, śliskie i nieeleganckie. Teraz jest inaczej. W firmie Granitan.pl udowadniamy, że piękna stylistyka może iść w parze z ponadprzeciętną jakością. Materiały są bardzo miłe w dotyku i lekko matowe, a tym samym nie tylko pięknie wyglądają, lecz także dają uczucie luksusu i elegancji.
  • Są odporne na przebarwienia ? zlewozmywaki jednokomorowe z ociekaczem produkcji marki Granitan.pl są odporne na standardowe powody, dla których wielu z nas decyduje się na wymianę zlewu ? przebarwienia oraz plamy. Wszystkie są wykonane ze stali szlachetnej, która nie jest podatna na przebarwienia wynikające np. z obróbki niektórych warzyw czy owoców.

Zlewozmywak z ociekaczem ? jaki kolor wybrać?

Każdy zlewozmywak jednokomorowy z ociekaczem może mieć zupełnie różną kolorystykę, którą można z łatwością dostosować do swoich oczekiwań oraz wymagań. Oferujemy:

  • jasne zlewy, np. w kolorze bieli lub bardzo jasnej szarości,
  • ciemne zlewozmywaki, np. czarne i antracytowe,
  • kolorowe, w tym złote, które obecnie cieszą się coraz większą popularnością.

Wybór odpowiedniego modelu jest bardzo trudny. Potencjalny nabywca musi wziąć pod uwagę aktualną aranżację oraz kolejne lata, kiedy to nasz zamysł stylistyczny potrafi się bardzo zmienić. Obecnie coraz większą popularnością cieszy się odcień złoty. Intensywna, nasycona kolorystyka potrafi zupełnie zmienić wygląd każdego pomieszczenia kuchennego i podkreślić nasze zaangażowanie względem stworzenia wspaniałej stylistyki. Równie częstym wyborem jest czerń. Elegancka, luksusowa i ponadczasowa wygląda świetnie zarówno w najnowocześniejszych, jak i tych nieco bardziej klasycznych kuchniach.

Ciekawą alternatywę stanowi jednokomorowy zlewozmywak granitowy z ociekaczem i baterią

Alternatywą dla modelu stalowego jest zlewozmywak granitowy jednokomorowy z ociekaczem i baterią, wykonany ze wspaniałego, naturalnego kamienia, który cechuje się doskonałą estetyką. Jest to trwały, mocny i niezwykle wdzięczny materiał, składający się w 80% z kruszywa granitowego oraz 20% z żywicy. Zachęcamy do zakupu zlewozmywaków stalowych jednokomorowych z ociekaczem, a jednocześnie także zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.