Zlewozmywaki granitowe podwieszane

Dla wielu osób najważniejszym pomieszczeniem w całym domu jest kuchnia. Fakt ten nie powinien jednak nikogo dziwić. To w niej spędzamy mnóstwo czasu na przyrządzaniu potraw, kiedy to z chęcią rozmawiamy z innymi domownikami i staramy się nawiązać z nimi jeszcze bliższe relacje. Z tego względu warto dbać o komfort korzystania z niej. Każdy zlewozmywak podwieszany dostępny w naszym sklepie Granitan.pl jest nowoczesnym podejściem do klasyki ? wyróżnia się wpuszczaną konstrukcją, która nie wystaje ponad powierzchnię blatu. Warto poznać takie zlewozmywaki podwieszane z bliska i złożyć zamówienie jeszcze dziś.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Zlewozmywak podwieszany ? czym się charakteryzuje?

Zlew podwieszany różni się od modeli standardowych przede wszystkim konstrukcją. W przypadku zwykłych wariantów, obrzeża, czyli boczne krawędzie zlewu, wystają ponad powierzchnię blatu. Ta krawędź jest dla wielu osób oczywistym elementem konstrukcyjnym, bez którego zlew nie mógłby w odpowiedni sposób odgrywać swojej roli. Nie musi jednak tak być ? w każdym domu może znaleźć się miejsce dla konstrukcji bardziej nietypowej i niestandardowej.

Zlew kuchenny podwieszany wygląda zupełnie inaczej niż standardowe modele, z tego względu warto go zastosować w przypadku domów, w których liczy się nietuzinkowa stylistyka i efektowność. Ceramika ta jest bowiem zupełnie ?schowana? we wnętrzu blatu. Wszelkie krawędzie są całkowicie ukryte i nie zaburzają estetyki pomieszczenia kuchennego.

Warto wiedzieć, że podwieszane zlewozmywaki wyróżniają się na tle innych modeli. To ogromna zaleta dla wszystkich ludzi, którzy uwielbiają nietypowe przedmioty oraz rzeczy, które zwracają na siebie niemałą uwagę gości oraz domowników. Jak się zatem okazuje, bardzo często nawet tak prozaiczne przedmioty, jak zlewozmywaki mogą zupełnie zmienić wygląd naszego pomieszczenia kuchennego. Tym samym warto je traktować z odpowiednim zaangażowaniem.

Zlewozmywaki podwieszane ? dla wielbicieli wytrzymałości i trwałości

Granitowe zlewy podwieszane mają także inną zaletę ? najwyższą możliwą wytrzymałość, która wynika z rodzaju zastosowanego materiału do ich produkcji. Jako firma z wieloletnim stażem wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone i pewne rozwiązania.

  • Granitan PlusR to mieszanka granitu z żywicami poliestrowo-akrylowymi w stosunku 80% do 20%. Cechuje się przede wszystkim najwyższą możliwą odpornością na szok termiczny, znakomitą wytrzymałością na zarysowania oraz stłuczenia i brakiem ryzyka pojawienia się niemożliwych do usunięcia plam i przebarwień.
  • Nasze podwieszane zlewozmywaki mają najgrubsze ścianki na rynku, dzięki czemu doskonale znoszą nawet najbardziej intensywną i wieloletnią eksploatację. Są zatem prawie całkowicie odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym na stłuczenia, obicia oraz głębsze zarysowania.
  • Wszystkie produkty są oczywiście w pełni zgodne z normą jakości PN 13310 oraz mają atest higieniczny wydany przez PZH. To ogromny wyróżnik naszych zlewozmywaków podwieszanych na tle innych.
  • Precyzyjne odwzorowanie wymiarów zewnętrznych sprawia, że montaż poszczególnych zlewów nie powinien przysporzyć żadnych kłopotów ekipie remontowej lub osobom prywatnym, które chcą przeprowadzić instalację samodzielnie. Otwory znajdują się w prawidłowych miejscach i mają dokładnie takie wymiary, jakie powinny mieć wedle dokumentacji technicznej.

Dostępne kolory i style zlewów podwieszanych

Nie bez znaczenia jest fakt, iż wszystkie zlewozmywaki podwieszane są również bardzo atrakcyjne wizualnie, dlatego dla wielu osób stanowią najlepszy wybór w swojej kategorii cenowej. Oferujemy modele:

  • czarne,
  • czarne nakrapiane,
  • szare,
  • brązowe,
  • beżowe,
  • białe.

Jak widać, wszystkie granitowe zlewy podwieszane są dzięki temu w pełni neutralne i w każdym zestawieniu będą wyglądać wprost doskonale. To ogromna zaleta naszych produktów, które pasują zarówno do nowoczesnych, jak i tych klasycznych, tradycyjnych pomieszczeń kuchennych.

Czerń jest bardzo nowoczesna i ekskluzywna, dlatego sięgają po nią głównie właściciele nowocześnie urządzonych pomieszczeń domowych. Z kolei beż oraz brąz to odcienie neutralne i naturalne, które dają wrażenie przytulnego ciepła i domowej atmosfery. Ponadto mocno się wyróżniają na tle innych. Który kolor wybrać? Decyzję warto podjąć przede wszystkim na podstawie swoich własnych oczekiwań.

Zlew kuchenny podwieszany ? jaką wielkość wybrać?

Zlew kuchenny podwieszany powinien być przede wszystkim jak najbardziej wygodny w użytkowaniu. Nawet najpiękniejsze zlewy mimo atrakcyjnej stylistyki nie sprawdzą się w żadnym przypadku, jeśli nie będą odpowiednio duże w stosunku do ich zastosowań.

Wielkość zlewozmywaka podwieszanego jest bardzo istotna z punktu widzenia domowników. Siłą rzeczy w dużych, pojemnych i przestronnych zlewozmywakach można umyć nawet największe naczynia czy też opłukać duże warzywa i owoce. Wadą jest natomiast to, że zajmują jednocześnie sporo wolnej przestrzeni i mogą nie pasować do małometrażowych kuchni. Będą także zajmować dużo przestrzeni na blacie roboczym.

Podwieszane zlewozmywaki ? zapraszamy do zakupu w Granitan.pl

Każdy zlew kuchenny podwieszany dostępny w naszym sklepie cechuje się ponadprzeciętną jakością oraz nowoczesną, atrakcyjną stylistyką. Z tego względu wszystkie modele stanowią optymalny zakup w swojej kategorii cenowej. Każdy klient może także z łatwością dopasować wybrany przez siebie model do swoich własnych oczekiwań. Wystarczy podczas składania zamówienia wybrać kolor, syfon, baterię oraz dozownik. W ten sposób można stworzyć naprawdę nietypowe zestawienia, które będą idealnie pasować do danej kuchni.

Na ewentualne pytania chętnie odpowiemy telefonicznie oraz mailowo. Wystarczy do nas zadzwonić na podany numer telefonu bądź napisać nam wiadomość tekstową ? odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.