Umywalki łazienkowe

Umywalka to jeden z najważniejszych elementów, bez którego nie można sobie wyobrazić wyposażenia łazienki. Nie ma łazienki bez umywalki. Pomieszczenie aranżuje się na lata, dlatego decydując się na zmianę aranżacji wnętrza, warto sięgać po rozwiązania, które nawet po latach będą prezentować się bardzo dobrze i cieszyć nasze oko. Produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów, gdzie ważny jest każdy detal, z pewnością dodadzą Twojej łazience szyku i elegancji. W naszym asortymencie znajdziesz modele wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, takich jak: ceramika, stal czy granit, które nawet po upływie wielu lat będą wyglądały elegancko, a Twoja łazienka będzie wyglądać tak, jakby dopiero została odremontowana.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 30

Umywalka łazienkowa – jak ją dopasować do wnętrza?

Wybór umywalki według wielu osób nie należy do najprostszych decyzji. Nic dziwnego, ponieważ, jest swego rodzaju centrum łazienki, na które zarówno Ty, jak i odwiedzający Cię goście najczęściej zwracacie uwagę i najczęściej z niej korzystacie. Umywalka z racji, że jest bardzo często użytkowana, narażona jest na zacieki z wody, odpryski czy inne uszkodzenia mechaniczne. Decydując się na wybór umywalki, nie skupiaj się na jej cenie, ale na jakości materiałów, z jakich jest wykonana. Nie zawsze to, co jest najtańsze, musi być dla Ciebie i Twojego wnętrza najlepszym rozwiązaniem. W asortymencie Granitan.pl znajdziesz umywalki łazienkowe, które charakteryzują się dbałością o szczegóły wykończenia, ale co najważniejsze, wysoką jakością materiałów użytych do ich produkcji. Każdy z modeli dostępnych w asortymencie Granitan.pl będzie prezentować się wyjątkowo i latami dodawać charakteru Twojej łazience. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na umywalkę ceramiczną, granitową czy stalową, każda z nich będzie odznaczać się wysoką jakością i klasyką piękna. Wszystkie nasze modele charakteryzują się niezwykłą trwałością, zawierają powłokę antybakteryjną, dzięki czemu są bezpieczne dla zdrowia. Nie musisz się również martwić o ich czyszczenie. Każda z nich dzięki swojej powłoce jest łatwa do czyszczenia i utrzymania czystości.

Każda łazienka zasługuje na wyjątkową oprawę w postaci dobrze prezentującej się umywalki. Umywalka łazienkowa powinna być jednak odpowiednio dopasowana do całej aranżacji wnętrza. Powinna razem z pomieszczeniem, stanowić jedną, spójną całość. W asortymencie Granitan.pl znajdziesz umywalki, które swoim designem będą pasować do każdego wnętrza i każdej aranżacji, jaką wybierzesz ? począwszy od stylu minimalistycznego czy skandynawskiego, a skończywszy na stylu glamour czy nowoczesnych łazienkowych aranżacjach. Nasze modele charakteryzuje minimalizm i prosta forma jak owal czy prostokąt. W designie umywalek nie znajdziesz niepotrzebnych ozdób. Ich siła tkwi w prostocie i klasyce gatunku, która broni się sama, dodając niepowtarzalnego charakteru Twojemu domowemu SPA.

Miski łazienkowe, czyli funkcjonalizm i piękno w jednym

Miski łazienkowe, nazywane umywalkami łazienkowymi, oprócz walorów estetycznych powinny charakteryzować się również praktycznością. Piękno i funkcjonalność to elementy, które zawsze powinny iść ze sobą w parze. Jeśli umywalka nie będzie praktyczna, nie będzie mogła spełniać swojej funkcji użytkowej, dlatego przy wyborze wymarzonego modelu, koniecznie zweryfikuj, czy poza jej designem będziesz mieć możliwość swobodnego korzystania z niej, bez żadnych ograniczeń. Funkcjonalna umywalka, najprościej rzecz ujmując, to ta, w której możesz wykonywać wszystkie czynności, do których jest Ci ona potrzebna. Wybierając miskę łazienkową, zwróć również uwagę, czy nie jest ona zbyt płytka. Zbyt płytki model może spowodować, że jej funkcjonalność będzie ograniczona, a woda będzie rozpryskiwać się na boki. Zwróć także uwagę na to, czy wybrany przez Ciebie model posiada przycisk klik-klak, który ułatwia korzystanie z umywalki. W naszym asortymencie każda umywalka posiada przycisk klik-klak, który swoim designem jest dopasowany do wyglądu umywalki, dzięki czemu tworzą duet idealny.

Wybierając umywalkę, pamiętaj również o tym, aby odpowiednio dopasować do niej baterię. Krany łazienkowe to bardzo istotny element, który ma duży wpływ na praktyczność korzystania z umywalki oraz jej ogólny design. Praktycznym rozwiązaniem jest również umieszczenie zaraz obok umywalki uchwytu na papier i ręczniki. Bez względu na jaki model umywalki, kolor czy materiał, z którego jest wykonana, się zdecydujesz, pamiętaj, aby kierować się funkcjonalnością i jakością materiałów, z których model jest wykonany ? dzięki temu masz pewność, że Twoja łazienka przez lata będzie prezentować się fenomenalnie!