Baterie kuchenne składane

Dla większości z nas kuchnia, a także przynależąca do niej jadalnia, to dwa najważniejsze pomieszczenia w całym domu. To tam przygotowujemy ciekawe posiłki oraz napoje i spożywamy je wraz z najbliższymi lub z gośćmi przy dużym stole podczas ciekawych, żywych rozmów. Z tego względu warto, aby znalazły się w nim wyłącznie komfortowe urządzenia codziennego użytku, takie jak baterie kuchenne składane, dzięki którym można otworzyć okno na oścież ? nawet w przypadku, gdy zlew znajduje się na torze kolizyjnym ze skrzydłem. W naszym sklepie dostępne są przeróżne warianty w białym, czarnym i srebrnym odcieniu. Wszystkie są nowoczesne i niezwykle dobrze wykonane, dlatego zdecydowanie warto je zamówić już dziś!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Czy baterie kuchenne składane to dobry wybór?

Składane baterie kuchenne podokienne są przeznaczone dla właścicieli kuchni, które do niedawna było bardzo ciężko zaaranżować. Okna umieszczone tuż za blatem roboczym czy nad miejscem przyłączy wody i odpływu pięknie rozświetlają kuchnię, lecz stawiają przez gospodarzem także spore trudności związane z wyborem odpowiedniej baterii. Do niedawna trzeba było zaakceptować brak możliwości otwarcia okien na oścież, gdyż bateria kolidowała z ramą okienną. Teraz jednak dzięki bateriom kuchennym podokiennym jest zupełnie inaczej.

Baterie kuchenne składane są wyposażone między innymi w składaną wylewkę, która stanowi najważniejszy element konstrukcyjny. Można ją dzięki niej całkowicie wyciągnąć z gniazda i w ten sposób otworzyć każde okno, jeśli jego dolna krawędź znajduje się minimum 7 cm od dolnej krawędzi baterii. To graniczna wartość, która wystarczy do otwarcia okna po ściągnięciu wylewki.

Podokienne baterie kuchenne składane ? wytrzymałe i praktyczne

Składane baterie kuchenne są przez naszą firmę Granitan.pl wykonywane z najwyższej klasy surowców, dzięki którym zachowują swoją jakość, stylistykę oraz parametry użytkowe przez wiele po ich zakupie i prawidłowym montażu.

  • Wytrzymałe tworzywa ? materiały wykorzystywane do produkcji naszych baterii kuchennych składanych zostały wyselekcjonowane przez naszą firmę. Między innymi na podstawie ich wytrzymałości, odporności na wieloletnie użytkowanie oraz korzystną relację ceny do jakości. Materiały są odporne na zniszczenia spowodowane standardową eksploatacją, w tym na zarysowania, stłuczenia, wgniecenia oraz wiele innych uszkodzeń typowych dla tego typu urządzeń.
  • Precyzyjne wykonanie ? wszystkie oferowane przez nas baterie kuchenne podokienne składane są wykonane z najwyższą możliwą precyzją. Dzięki temu mają wymiary zawsze zgodne z dokumentacją oraz wszystkie parametry techniczne zgodne z tym, co znajduje się na danej podstronie. Nie uznajemy na tym polu żadnych kompromisów, dlatego wszystkie reklamy oraz zapewnienia są zgodne z prawdą i ze stanem faktycznym.
  • Estetyka na wiele lat ? wszystkie baterie kuchenne podokienne na wiele lat zachowują swój ładny wygląd i ponadczasową stylistykę. Przede wszystkim znaczenie ma powłoka, która jest pozbawiona mikroskopijnych wgłębień, w których odkładają się zanieczyszczenia i brud podczas codziennego użytkowania. Dzięki temu do usunięcia osadów wystarczy ściereczka nasączona samą wodą lub wodą z dodatkiem delikatnego płynu myjącego.
  • Kompletność zestawu ? baterie kuchenne podokienne składane zawierają wszystkie elementy niezbędne do przeprowadzenia montażu. Jest to między innymi oczywiście bateria wraz z wylewką, wężyki do podłączenia, krzywki oraz rozetki i uszczelki.

Jak wyglądają baterie kuchenne podokienne?

Składane baterie kuchenne Granitan.pl mają szereg wielu zalet, w tym także ciekawy wygląd, który warto dopasować do swojej aktualnej domowej aranżacji. Oferujemy modele w trzech barwach:

  • czarnej,
  • białej,
  • srebrnej.

Jak wybrać odpowiedni? To zależy przede wszystkim od obecnej aranżacji w domu oraz ewentualnie od kolejnego remontu.

Na jasny kolor powinni zdecydować się wszyscy wielbiciele minimalizmu, którzy zdecydowali się całą kuchnię zaaranżować w odcieniu bieli. To delikatny i subtelny kolor, który stanowi doskonałą bazę do wszystkich innych barw oraz wzorów. Z tego względu wiele osób ocenia białe baterie kuchenne podokienne jako bazę swojego nietypowego i odważnego projektu. Srebro jest kolorem szczególnie popularnym i lubianym, które z kolei zachwyca swoją uniwersalnością i ponadczasową, lecz zarazem także piękną stylistyką.

Czarne kuchenne baterie składane wyglądają zgoła inaczej. W ich przypadku czarna, matowa i głęboka powierzchnia sprawia wrażenie luksusowej, dlatego też sprawdzi się najlepiej w przypadku nowoczesnych i modernistycznych domów i mieszkań. Ponadto czarna składana bateria kuchenna podokienna jest znakomitym wyborem dla właścicieli loftowych mieszkań, zaaranżowanych w stylu industrialnym.

Warto postawić na trwałość wybierając nowoczesne kuchenne baterie składane

Baterie kuchenne podokienne potrafią zupełnie zmienić stylistykę każdego domu oraz komfort korzystania z kuchni. Z tego względu zdecydowanie warto wybrać model o odpowiednim wyglądzie, jakości oraz pochodzeniu. W naszym sklepie dostępne są wyłącznie modele marki Granitan, które na rynku armatury kuchennej uchodzą za najlepsze w swojej klasie cenowej. Nie dzieje się to bez powodu ? do ich produkcji wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone surowce oraz najnowocześniejsze linie produkcyjne, które gwarantują najwyższą możliwą precyzję.

Wszystkie baterie kuchenne składane zostały także wyposażone w głowice ceramiczne o dużej średnicy. Ich przewagą ponad modelami standardowymi jest wysoka gładkość, która zmniejsza ryzyko odkładania się na ich powierzchni kamienia.

Zapraszamy do zakupu baterii kuchennych podokiennych w Granitan.pl!

Zapraszamy do zakupu podokiennych baterii kuchennych w sklepie Granitan.pl. Zapewniamy błyskawiczną dostawę, doskonałą obsługę klienta oraz pomoc na każdym etapie zakupu. Od lat staramy się, aby nasze wyroby wyznaczały trendy na rynku wyposażenia wnętrz, dlatego zachęcamy do złożenia zamówienia, a w razie pytań do kontaktu z naszymi pracownikami.