Butelki do wody

Dbanie o środowisko i domowy budżet w obecnych czasach to bardzo ważne kwestie, na które każdy w pewien sposób zwraca uwagę. Społeczeństwo jest coraz bardziej świadome i dokonując wyborów dotyczących swoich zakupów, bierze pod uwagę kwestie budżetowe, ale również środowiskowe. Ograniczenie plastiku to jeden z postulatów, który już od dawna wdrażany jest w życie, a coraz więcej firm oferuje wielorazowe butelki do wody, a także inne produkty, które mają nam służyć latami. Zwiększona świadomość i dbałość o planetę przyczyniły się do stworzenia wielorazowych butelek do wody oraz saturatorów, dzięki którym znacząco ogranicza się plastik. Na Granitan.pl znajdziesz butelki do saturatorów najwyższej jakości, dzięki którym będziesz mieć pozytywny wpływ na planetę i własne zdrowie!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Butelki do saturatorów – pozytywny wpływa na środowisko

Butelki do saturatorów to rozwiązanie, dzięki któremu jesteś w stanie wyeliminować 1789 butelek jednorazowego użytku. Skąd to wiemy? Butelki SodaStream, które znajdziesz w asortymencie Granitan.pl, to butelki wielorazowego użytku. Jedną butelkę możesz używać ok. 3-4 lata, a w przeciągu tych lat w statystycznym gospodarstwie domowym zużywa się właśnie tyle butelek jednorazowego użytku. Po 3-4 latach użytkowania swojej butelki możesz ją oddać i zostanie ona poddana recyklingowi. W swojej butelce możesz nosić zarówno zwykłą wodę, jak i napoje słodkie, które możesz przygotować z pomocą koncentratów SodaStream, dzięki którym Twoja woda zamieni się w ulubiony słodki napój. Butelki kompatybilne są z saturatorami SodaStream.

Butelki do wody – jaki model wybrać?

Butelki do wody, z racji tego, że są wielorazowego użytku, mogą pochwalić się niebanalną formą, która wygląda estetycznie i nowocześnie. To modny design, połączony z praktycznością i elegancją. W asortymencie Granitan.pl znajdziesz butelki wielorazowego użytku SodaStream, które możesz otrzymać w dwóch wielkościach: 1-litrowe i 0,5-litrowe. Litrowe butelki z designerskiej, limitowanej serii, przeznaczone są do mycia ręcznego. Wszystko to za sprawą dodatkowych ozdobień, jakie na nich widnieją. Dzięki modnym kolorom butelki dopełnią Twoją codzienną stylizację i sprawią, że picie ulubionego napoju będzie jeszcze przyjemniejsze. Jeśli natomiast wolisz mniejszą pojemność butelki, na Granitan.pl czeka na Ciebie My Only Bottle, czyli butelka od SodaStream, która ma pojemność 0,5 litra i może stanowić idealne uzupełnienie Twojej codzienności. My Only Bottle wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, można ją myć w zmywarce i nie martwić się przy tym o jej właściwości. Bez względu na to, na jaką butelkę się zdecydujesz, na Granitan.pl znajdziesz swój wymarzony model, która stanie się towarzyszką codziennych dni i wprowadzi do Twojego życia ekozasady i wygodę, bez której trudno byłoby Ci wyobrazić sobie swoje życie.