Cylindry

Społeczeństwo jest coraz bardziej świadome tego, jakie zalety wiążą się ze zdrowym trybem życia, z aktywnością fizyczną i piciem dużej ilości wody. Dorosły człowiek powinien wypijać ok. 2 litrów wody dziennie, dlatego bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie własne zdrowie i ekologiczne podejście, są cylindry do saturatorów. W naszym asortymencie znajdziesz cylindry do saturatorów SodaStream, które wykonane są z niezwykle lekkiego aluminium i pozwalają na produkcję do 60 litrów bąbelków!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Cylindry do saturatorów, czyli bądź bardziej eko

Plastik to jeden z produktów, który niewątpliwie szkodzi naszej planecie. Bardzo długo się rozkłada i jest wytwarzany z paliw kopalnych, które szkodzą środowisku. W asortymencie Granitan.pl znajdziesz cylindry do saturatorów, które są ekologicznym rozwiązaniem i sprzyjają planecie. Cylindry do saturatorów służą do nagazowania wody. Z jednej butelki cylindra możesz uzyskać do 60 litrów bąbelkowej wody. W naszej ofercie znajdziesz dwa rodzaje cylindrów do saturatorów, które wyróżniają się kolorami. Niebieski to cylinder uniwersalny, który będzie kompatybilny ze starszymi modelami saturatorów, takimi jak: SodaStream Easy, Spirit, Fizzy, Crystal, Source czy Jet. Starsze modele zawierają system Twist, co różni je od tych najnowszych cylindrów do saturatorów, w kolorze różowym. Różowe cylindry pasują do saturatorów z systemem Quick Connect.

Cylindry do saturatorów to ekorozwiązanie dla wszystkich miłośników dbania o zdrowie i planetę. Naboje do saturatorów są wymienne i możliwe do napełnienia ponownie, dlatego decydując się na zakup cylindrów do saturatorów, masz pewność, że to zakup, który będzie służył Ci latami, pozwoli zaoszczędzić pieniądze, niepotrzebną produkcję plastiku i przyczyni się do tworzenia lepszego jutra. Dodatkowo mając własny saturator do wody, możesz decydować, jak bardzo chcesz, aby woda była nagazowana. Wolisz wodę lekko, średnio czy mocno gazowaną? Wybór należy do Ciebie ? z saturatorami z naszego asortymentu przygotowanie ulubionej wody będzie dziecinnie proste! Dodatkowo do saturatora możesz dokupić butelki do wody, dzięki czemu dodatkowo ograniczasz plastik. Jeśli lubisz słodkie napoje, a picie samej wody nie jest dla Ciebie ? na to też mamy rozwiązanie w postaci syropów i koncentratów, które sprawią, że będziesz mógł pić domowe pepsi.

Cylindry do saturatorów – jak je zamontować?

Jeśli zastanawiasz się, czy dasz radę zamontować swój cylinder do saturatora ? nie martw się. W naszym asortymencie znajdują się saturatory, które są łatwe i intuicyjne w montażu. Nie ma możliwości, żeby sprawiło Ci to większy trud i zajęło dużo czasu. Aby zamontować cylindry do saturatorów SodaStream, wystarczy położyć urządzenie na płaskiej powierzchni i ściągnąć jego tylną obudowę. Umieścić cylinder w miejscu montażu, dokręcić go i lekko docisnąć ? gotowe! Co ważne, cylindry do saturatorów SodaStream są kompatybilne zarówno z najnowszymi modelami, jak i starszymi. Nie musisz się martwić, że zakupiony u nas cylinder nie będzie pasować do Twojego saturatora wody. Dzięki cylindrom do saturatorów od Granitan.pl możesz cieszyć się pyszną, gazowaną wodą, dbając jednocześnie o swoje zdrowie, jak również o planetę!