Baterie kuchenne granitowe

Dla większości osób pomieszczenie kuchenne stanowi najważniejsze miejsce w całym domu i fakt ten nie wynika znikąd. Otóż przygotowujemy w nim ciekawe dania, przyrządzamy napoje, a także spędzamy czas z najbliższą rodziną czy znajomymi. Z tego względu aż tak istotne jest odpowiednie wyposażenie, które zapewni wygodę i komfort przyrządzania różnych dań. Bateria kuchenna granit jest jednym z najważniejszych elementów wyposażenia dobrze zaaranżowanego pomieszczenia kuchennego. W naszym sklepie dostępne są modele różniące się wielkością, kolorem oraz stylistyką – wszystkie łączy jednak doskonała jakość wykonania i znakomita stylistyka.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 78

Dlaczego warto wybrać granitową baterię kuchenną?

Bateria granitowa kuchenna ma wiele zalet, przez które stanowi zawsze optymalny wybór w swojej kategorii cenowej. Warto poznać je wszystkie jeszcze przed zakupem, aby wiedzieć, dlaczego ich zamówienie będzie stanowić dobre, uzasadnione ekonomicznie rozwiązanie.

 • Wytrzymałość ? baterie oferowane przez markę Granitan.pl są niezwykle mocne, trwałe i wytrzymałe ? bez większego kłopotu będą służyć domownikom przez wiele lat po ich montażu. Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone materiały, w tym najwyższej klasy mosiądz o ponadprzeciętnej jakości, który selekcjonujemy osobiście od naszych dostawców. Równie dużą wagę przywiązujemy do wykończeń. Dzięki temu nasze produkty, w tym baterie kuchenne granitowe, zachowują swoją estetykę przez wiele lat po ich zakupie.
 • Precyzja wykonania ? nie bez znaczenia dla naszej marki są także najmniejsze szczegóły, których wielu innych producentów nie traktuje z odpowiednio dużym zaangażowaniem. Wszystkie granitowe baterie kuchenne są wyposażone w ceramiczną głowicę, która odpowiada za regulowanie strumienia wody, jego ciśnienie czy mieszanie temperatury.
 • Łatwość utrzymania w czystości ? gładka powierzchnia wszystkich baterii ma duży wpływ na łatwość utrzymania ich w należytej czystości. Brak głębokich porów i mikroskopijnych wgłębień sprawia, że zanieczyszczenia nie wnikają w strukturę armatury i nie zmieniają na stałe jej wyglądu oraz nie wpływają na czystość.
 • Prosty montaż ? baterie dzięki standardowym otworom montażowym można z łatwością zamontować we wszystkich pasujących zlewozmywakach, dostępnych w ofercie marki Granitan. W instalacji pomocne okażą się z pewnością wszystkie elementy montażowe, które znajdują się w komplecie sprzedażowym.
 • Są bardzo wygodne w użytkowaniu ? obrotowe lub elastyczne wylewki pozwalają na skierowanie strumienia wody w praktycznie każde miejsce, bez obaw o rozlanie wody. Wylewki obracają się zazwyczaj w 360°, co czyni je niezwykle komfortowymi w użytkowaniu codziennym.

Zalet tych urządzeń jest jednak znacznie więcej. Wszystkie wynikają w głównej mierze z naszego rygorystycznego podejścia względem jakości oraz trwałości i stylistyki wszystkich produktów dostępnych w naszym portfolio. Od lat nie uznajemy półśrodków i kompromisów na żadnym polu dotyczącym naszych produktów czy wartości, którymi kierujemy się od samego początku naszego istnienia.

Bateria kuchenna granit ? zalety i charakterystyka

Każda bateria kuchenna granitowa piaskowa czy czarna zwraca na siebie mnóstwo uwagi. To jednak tylko jedna z wielu zalet tych urządzeń. Aby wybrać odpowiednią, warto:

 • przemyśleć jej wielkość,
 • zastanowić się nad konstrukcją,
 • poznać wszystkie zalety techniczne,
 • zlecić montaż specjalistom.

Bateria granitowa kuchenna ? liczy się estetyka

Bateria kuchenna (granit) jest także bardzo atrakcyjna wizualnie – to jej kolejna, ogromna wręcz zaleta. Wbrew pozorom przy tej armaturze kuchennej liczy się nie tylko komfort użytkowania czy też zakres ruchu wylewki, lecz także stylistyka, design i zastosowany projekt.

 • Piaskowa bateria kuchenna granitowa jest odpowiedzią na aktualne trendy związane z wyposażeniem i projektowaniem wnętrz. Obecnie ogromną popularnością cieszy się beż, który już na dobre zadomowił się we wnętrzach prywatnych kuchni. Granitowa piaskowa bateria kuchenna jest doskonałym uzupełnieniem wszystkich wnętrz, w których choćby jeden element ma odcień beżu.
 • Czarne kuchenne baterie granitowe mają już zupełnie inną stylistykę, a tym samym także zalety oraz sposób zastosowania. Przede wszystkim urządzenia te są bardzo eleganckie, ekskluzywne i nowoczesne. Z tego względu najlepiej wyglądają zestawione z luksusową aranżacją danej kuchni.
 • Jasne baterie kuchenne granitowe są preferowane przez wielbicieli np. stylu skandynawskiego, który w założeniu ma być stonowany, spokojny i przypominać o naturze. Podobnie jest w przypadku minimalizmu ? biała bateria kuchenna granitowa wygląda doskonale w minimalistycznych pomieszczeniach, w których nie ma żadnej innej barwy.
 • Złote baterie granitowe kuchenne są uwielbiane przez nowoczesnych i odważnych gospodarzy, którzy nie obawiają się ciekawych połączeń oraz nietypowej, lecz pięknej stylistyki.

Dlaczego granitową baterię kuchenną warto zamówić w sklepie Granitan.pl?

W naszym sklepie dostępne są wyłącznie najlepsze, wyselekcjonowane i doskonale wykonane baterie, które oferujemy po cenach korzystnych w stosunku do ich jakości. Od lat nie uznajemy na żadnym polu półśrodków i kompromisów, co też ma bezpośredni wpływ na naszą popularność na rynku. Za jakość naszych produktów odpowiada przede wszystkim wyspecjalizowana komórka kontroli jakości, dzięki której zachowujemy wysoką klasę naszych wyrobów mimo coraz większego wolumenu sprzedaży.

To jednak nie wszystko ? staramy się także, aby nasze produkty były wybierane zarówno przez klientów prywatnych, jak i projektantów wnętrz do wykończenia pomieszczeń swoich klientów. Z tego względu nasi designerzy to osoby, które doskonale znają całą specyfikę tej branży oraz jej wymagania. Nie bez powodu baterie kuchenne granitowe naszej marki wyznaczają na nim prawdziwe trendy!

Zapraszamy do zakupu, a w razie jakichkolwiek pytań do kontaktu z naszymi pracownikami. Jesteśmy do dyspozycji pod telefonem oraz adresem e-mail, gdzie z chęcią pomożemy w wyborze, udzielimy wielu wyczerpujących informacji na temat naszego asortymentu i przybliżymy najważniejsze dane techniczne.