Baterie prysznicowe chrom

Baterie prysznicowe to ważny element każdej łazienki. Dobierając akcesoria tego typu warto zwrócić uwagę na materiały, z których są wykonane, oraz to, czy w komplecie dostarczane są elementy montażowe, a także co jest wymagane do ich umieszczenia w łazience. Dużą popularnością cieszą się baterie prysznicowe chromowane. To klasyczne produkty, które doskonale sprawdzą się w łazienkach wykonanych w każdym stylu. Szeroka oferta granitan.pl pozwala na dobranie produktów, które będą idealnie dopasowane do danej łazienki i kabiny prysznicowej. Duża popularność baterii prysznicowych chromowanych dostępnych w sklepie online wynika z ich wielu zalet, które zauważyło szerokie grono klientów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Baterie prysznicowe chrom o dużej wytrzymałości – proste w montażu

Baterie prysznicowe chrom dostępne w ofercie sklepu granitan.pl wyróżniają się doskonałą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne i przebarwienia. Nawet po wielu latach ich intensywnego użytkowania wyglądają one jak świeżo zamontowane. Wynika to z kilkukrotnego pokrycia ich warstwą chromu z atestem PZH, co świadczy o wysokiej jakości. Wystarczy użyć nieagresywnych środków chemicznych i suchej szmatki, by doprowadzić je do blasku. Co więcej, do montażu każdej z baterii prysznicowej chrom nie są wymagane zaawansowane umiejętności techniczne. Korzystając z instrukcji i prostych narzędzi, możliwe jest szybkie i bezproblemowe zamontowanie tego ważnego elementu prysznica. Już tego samego dnia, w którym zakupi się taką baterię prysznicową, można zatem cieszyć się z możliwości korzystania z kąpieli.

Baterie prysznicowe chrom – zewnętrzne i podtynkowe

Sklep granitan.pl oferuje zestawy prysznicowe chrom zewnętrzne i podtynkowe. Te pierwsze są klasycznym rozwiązaniem i wyróżniają się prostotą montażu oraz efektownym wyglądem zapewniającym unikalny wystrój. Baterie chrom podtynkowe oprócz ciekawej prezentacji, ze względu na ich połysk, pozwalają z kolei na ukrycie w estetyczny sposób wszystkich elementów montażowych oraz połączeń hydraulicznych, co jest bardzo przyjemne dla oka. Korzyścią z użytkowania takich baterii jest ponadto oszczędność miejsca. To szczególnie ważne w pomieszczeniach o małym metrażu. Warto wspomnieć także o niezwykłej łatwości utrzymania ich w czystości. Ze względu na to, że na ścianie widać tylko część elementów baterii, nie trzeba się długo trudzić, by usunąć z nich kamień, czy też inne, uporczywe zanieczyszczenia, jak np. wszelkiego rodzaju osady. Delikatna ściereczka z mikrofibry wraz z detergentem pozwala na przywrócenie blasku takich baterii już w ciągu zaledwie kilku minut.

Baterie prysznicowe w różnych wariantach wymiarowych

Odpowiednie wymiary i końcówki to bardzo ważna kwestia przy wyborze baterii prysznicowych. To dlatego przed zakupem warto dokonać dokładnej wizji lokalnej, by dopasować je do swoich potrzeb. W sklepie granitan.pl dostępne są baterie prysznicowe chrom w różnych wariantach wymiarowych – biorąc pod uwagę zarówno rozstaw, jak i wyjście na wąż. Nie trzeba się zatem martwić o to, że zakupiony tutaj produkt nie spełni oczekiwań, biorąc pod uwagę dostępne miejsce w kabinie prysznicowej. W razie wątpliwości można w każdej sytuacji skorzystać z pomocy doradców. Opcji jest kilka – oprócz telefonu dostępny jest także formularz kontaktowy i czat online.

Kompletne baterie prysznicowe chrom

Wszystkie z dostępnych w ofercie sklepu granitan.pl baterii prysznicowych przesyła się w kompletach obejmujących niezbędne elementy montażowe, takie jak rozety, krzywki i uszczelki. Nie trzeba się zatem martwić o to, że po zakupie konieczne będzie odwiedzenie najbliższego sklepu budowlanego, aby rozpocząć prace montażowe w swojej łazience. Mało skomplikowana, nawet dla laika instrukcja (obejmująca zaledwie kilka kroków), załączona do sprzedawanych w sklepie online sprawia, że nie trzeba do montażu baterii wzywać profesjonalnej ekipy remontowej. Po wyłączeniu dopływu wody, możliwe jest przeprowadzenie takich prac samodzielnie i to w krótkim czasie. Często wystarczy kilkanaście minut, by uruchomić w prawidłowy sposób dopływ wody.

Baterie prysznicowe chrom w zestawach

Sklep granitan.pl oferuje baterie w zestawach obejmujących dodatkowe akcesoria pozwalające na zbudowanie kompletnego prysznica. W korzystnych cenach dostępne są m.in. komplety obejmujące stojak natryskowy, wąż i deszczownicę lub słuchawkę, wykonane z doskonałej jakości materiałów, także chromowanych, które zapewniają niezwykły wystrój łazienki. Z takim wyposażeniem nie trzeba się martwić o samodzielne zmontowanie kompletnej kabiny prysznicowej razem z akcesoriami. W ofercie granitan.pl znajdują się także inne elementy wyposażenia łazienki, takie jak m.in. wanny oraz umywalki. Wystarczy skorzystać z pomocy doświadczonych pracowników sklepu online, by dobrać je do stylu wykończenia łazienki i swoich potrzeb.