Baterie prysznicowe czarne

Bateria czarna prysznicowa to nietuzinkowe rozwiązanie do łazienki. Ciekawy styl jej wykończenia przyciąga wzrok sprawiając, że to pomieszczenie może nabrać unikalnego charakteru. Każda z tego typu baterii dostępna jest w różnych wariantach i to nie tylko w kwestii wymiarów czy stylu wykończenia. Równie istotne są jej ciekawe funkcjonalności. Warto stawiać na sprawdzonych producentów, którzy zapewnią wysoką jakość tego typu produktów. Certyfikatem, na który warto zwrócić uwagę, jest atest PZH. To właśnie dzięki niemu baterie prysznicowe granitan.pl tak bardzo wybiły się ponad przeciętność i dziś są numerem jeden dla klientów z całego kraju.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19

Baterie prysznicowe czarne wysokiej jakości

Czarna bateria prysznicowa oferowana przez sklep granitan.pl to produkt najwyższej jakości, wykonany z materiałów, dzięki którym nawet pomimo wieloletniego użytkowania prezentują się ona okazale. Wystarczy tylko pamiętać o jej odpowiedniej pielęgnacji przy użyciu mało agresywnych detergentów i miękkiej szmatki z mikrofibry. Poszczególne baterie prysznicowe wykonane są z ceramiki lub z mosiądzu. Pokryte zostały dodatkowo kilkoma warstwami chromu nie tracą swojego doskonałego wyglądu nawet przy intensywnym użytkowaniu. Każdy z klientów sklepu granitan.pl może postawić na klasyczne rozwiązanie, w postaci baterii prysznicowej sprzedawanej zarówno osobno, jak i w zestawie. Unikalnym rozwiązaniem (obok zestawu ze słuchawką), będzie komplet z deszczownicą. Ciekawą opcją jest ponadto bateria prysznicowa z termostatem.

Baterie prysznicowe czarne z deszczownicą

Oferowane baterie prysznicowe czarne z deszczownicą to odmiana baterii łazienkowych, które zapewniają wygodę kąpieli. Ten dodatkowy element umożliwia równomierne rozprowadzanie wody na powierzchni całego ciała, dzięki czemu mycie się trwa krócej i jest dokładniejsze. Sposób, w jaki z baterii prysznicowej z deszczownicą wypływa woda, zapewnia także odprężenie. W ofercie sklepu granitan.pl znajdują się baterie prysznicowe z deszczownicą czarne w różnych wariantach, jeśli chodzi o stylistykę wykończenia i rozmiary. Dzięki temu jest możliwe ich dopasowanie do niemal każdej łazienki. Montaż baterii prysznicowej z deszczownicą nie oznacza jednak, że nie jest możliwe stosowanie klasycznej słuchawki prysznicowej. Istnieje opcja ich jednoczesnego montażu. Można przez to liczyć na pełne zadowolenie wszystkich użytkowników prysznica.

Baterie prysznicowe czarne z termostatem

Termostat to kolejna z ciekawych funkcjonalności zastosowanych w bateriach prysznicowych dostępnych w ofercie sklepu granitan.pl. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest szybkie dopasowanie temperatury wody z prysznica, bez długiego oczekiwania. Szacuje się, że baterie prysznicowe czarne z termostatem (dostępne także w innych wariantach kolorystycznych), zmniejszają zużycie energii i wody nawet o 60%. Decydując się na tego typu produkty, można zatem liczyć na długofalowe oszczędności. Baterie wannowo-prysznicowe czarne z termostatem pomagają zatem w kontrolowaniu finansów. Choć zatem kosztują one nieco więcej niż klasyczne produkty tego typu, w dłuższej perspektywie czasowej można liczyć, że ich zakup się zwróci.

Baterie prysznicowe czarne proste w montażu

Montaż wszystkich baterii prysznicowych w kolorze czarnym, dostępnych w ofercie sklepu granitan.pl, nie powinien sprawiać problemów, nawet gdy jest to cały zestaw, obejmujący także deszczownicę i ramię deszczownicy, czy też wąż prysznicowy i słuchawkę. Do każdego produktu jest dołączona instrukcja, która w kilku krokach tłumaczy, jak zamocować na ścianie baterię prysznicową wraz z niezbędnymi akcesoriami. Nie potrzeba do tego zwykle zaawansowanych narzędzi. Wystarczy prosty zestaw, który niemal każdy ma w domu. Dzięki bateriom prysznicowym oferowanym przez sklep granitan.pl nie poniesie się zatem dodatkowych kosztów wezwania fachowców i robocizny. Bez względu na poziom umiejętności technicznych, przy odpowiednim skupieniu i czasie, każdy będzie w stanie zamontować baterię prysznicową, także tą dostępną w zestawie. To dlatego baterie prysznicowe ze sklepu granitan.pl cieszą się tak dużą popularnością, zbierając doskonałe opinie wśród klientów, które się na nie już zdecydowali.

Szeroka oferta produktów do łazienki w sklepie granitan.pl

Baterie prysznicowa czarna z termostatem to nie jedyne produkty dostępne w ofercie sklepu granitan.pl. Biorąc pod uwagę potrzeby klientów, można skorzystać tutaj z całej gamy produktów do łazienek, wśród których znajdują się m.in. wanny, umywalki łazienkowe, czy też miski z WC. Każdy z dostępnych w asortymencie produktów wyróżnia się niezwykłą precyzją wykonania przy zastosowaniu najlepszych materiałów, jak i wysoką funkcjonalnością. To dlatego, stawiając na akcesoria łazienkowe granitan.pl można stworzyć łazienkę marzeń, która wzbudzi zachwyt wśród wszystkich domowników i gości.