Baterie prysznicowe podtynkowe

Baterie to niezbędny element każdego prysznica. Bez nich nie jest możliwe jego normalne funkcjonowanie. Na rynku dostępne jest wiele odmian baterii prysznicowych. Wśród nich znajdują się także te podtynkowe. To rozwiązanie, które ma wiele zalet. Dlatego cieszą się one tak dużą popularnością wśród klientów. Korzystając z oferty sklepu granitan.pl, można dobrać baterie podtynkowe takie, które będą najlepiej odpowiadać oczekiwaniom, także ze względu na ich funkcje. Wystarczy tylko skorzystać z formularza zamówień online, by dzięki szczegółowym opisom i dobrze zorganizowanej dostawie, móc szybko zamontować wybrany produkt w swoim prysznicu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Baterie prysznicowe podtynkowe – zalety

Dostępne baterie prysznicowe podtynkowe mają wiele zalet. Po pierwsze, umożliwiają one estetyczne ukrycie elementów montażowych i wszelkiego rodzaju połączeń hydraulicznych. Przestrzeń łazienki, w której są zlokalizowane takie baterie podtynkowe prysznicowe, zyskuje przez to na atrakcyjności. Dzięki bateriom tego typu nie są widoczne m.in. kolanka, rury i przewody. Nie ulegną one zatem uszkodzeniom mechanicznym ani rdzewieniu przez działanie na nie wilgoci. Baterie prysznicowe podtynkowe zapewniają ponadto oszczędność przestrzeni. Istotnym atutem tego typu elementów prysznica, jest łatwość utrzymania ich w czystości. Nie trzeba się przez to męczyć długo z kamieniem lub osadem. Zwykle do pielęgnacji wystarcza delikatna ściereczka z mikrofibry wraz z detergentem, by w ciągu kilku sekund przywrócić blask baterii podtynkowej.

Baterie prysznicowe podtynkowe w różnych wariantach

Sklep internetowy granitan.pl oferuje baterie podtynkowe prysznicowe w różnych wariantach, jeśli chodzi o styl ich wykończenia. Dużą popularnością cieszą się m.in. baterie prysznicowe podtynkowe chromowane kilkuwarstwową powłoką, która zdobyła atest PZH. Poszczególne produkty tego typu różnią się ponadto wymiarami. Można je przez to dopasować do każdej łazienki, w której będą umieszczone. Ciekawym rozwiązaniem są ponadto baterie prysznicowe podtynkowe z termostatem. Dla osób, które cenią sobie kompleksowe rozwiązania dla łazienek, sklep granitan.pl przygotował także baterie prysznicowe w zestawie z dodatkowymi elementami, takimi jak deszczownica wraz z ramieniem, przyłącze kątowe i słuchawka prysznicowa z wężem oraz uszczelki i wężyki. Dzięki temu nie trzeba samodzielnie budować oprzyrządowania prysznica.

Baterie podtynkowe a montaż

Wiele osób, które kupują baterie podtynkowe prysznicowe, obawia się często o ich montaż w ścianie, ze względu na opinie na ten temat. Tymczasem nie jest to takie trudne, jakby się to wydawało na pierwszy rzut oka. Każda z baterii podtynkowych dostępnych w ofercie sklepu granitan.pl została wyposażona w instrukcję montażu. Wystarczą proste narzędzia, takie jak śrubokręt, kombinerki, czy też klucze francuskie i odrobina chęci, by wykonać pracę samodzielnie. Załączona do baterii podtynkowej kilkupunktowa wskazówka montażowa pozwala na oszczędzenie czasu i dokładne wykonanie zaplanowanych prac tak, aby prysznic spełniał swoje zadanie i nie dochodziło do wycieków w związku z nieszczelnościami. Producent baterii podtynkowych ze sklepu granitan.pl zadbał zatem o to, by takie sytuacje nie miały miejsca.

Baterie podtynkowe – dostawa

Dzięki dużej dostępności, baterie podtynkowe oferowane przez sklep granitan.pl są wysyłane zwykle w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia internetowego. Wystarczy tylko sprawdzić informacje znajdujące się na stronie internetowej. Gdy prace montażowe lub remontowe są zaplanowane w weekend, trzeba skorzystać z formularza internetowego online w środku tygodnia roboczego. Wszystkie baterie podtynkowe dostarczane są za pomocą kuriera. Można zyskać zatem pewność, że trafią one w wybrane miejsce i nie ulegną w trakcie transportu uszkodzeniom. Informacje na temat czasu i kosztów dostawy widoczne są już przy składaniu zamówienia. Przesyłane są one ponadto mailowo, na wskazany w trakcie rejestracji adres poczty elektronicznej.

Baterie podtynkowe – doradztwo

Jaki produkt z gatunku baterii podtynkowych wybrać, jeśli chodzi o wymiary? Który będzie dopasowany do estetyki wykończenia wnętrza? W jakie funkcje ma być wyposażony? Na te i inne pytania odpowiedzą doświadczeni pracownicy sklepu granitan.pl, którzy przeszli liczne szkolenia, by jak najlepiej pomóc klientom. Pytania z zakresu takich produktów, jak np. baterie podtynkowe, można zadawać na kilka możliwych sposobów. Oprócz kontaktu telefonicznego lub mailowego można użyć specjalnego formularza online, dostępnego na stronie internetowej, a także wykorzystać czat. Dzięki kilku różnym wariantom zadania pytań na temat baterii podtynkowych nie trzeba się już zatem martwić o to, że nasze wątpliwości w określonym zakresie, nie zostaną rozwiane. Doradcy sklepu granitan.pl pomogą także w doborze innych elementów armatury sanitarnej, takich jak np. umywalki łazienkowe, czy też zestawy podtynkowe WC. Szeroki wybór produktów tego typu sprawia, że nie jest konieczne odwiedzenie innych sklepów w celu wyposażenia się w produkty niezbędne przy pracach wykończeniowych lub remontowych.