Baterie umywalkowe ścienne

W dzisiejszych czasach wielu producentów wyposażenia łazienkowego i kuchennego stara się wyróżnić na rynku swoimi produktami. Najlepsze baterie ścienne umywalkowe znajdziesz bezpośrednio na stronie naszego sklepu internetowego Granitan.pl. Proponujemy przede wszystkim innowacyjne rozwiązania, a także baterie do łazienek i kuchni, które wyróżniają się niepowtarzalnym designem oraz wytrzymałością.

Zastanawiasz się, jakie baterie umywalkowe ścienne są najlepsze? Przede wszystkim takie, które pozwalają na łatwy montaż bezpośrednio na ścianie, a także są odporne na uszkodzenia mechaniczne, zarysowania oraz przecieki. Wybierając produkty z naszego sklepu online, zyskujesz pewność i gwarancję, że zamówione towary będą w 100% oryginalne i spełnią wszelkie Twoje oczekiwania. Nowoczesna bateria umywalkowa ścienna to niejedyny wybór, na jaki możesz się zdecydować podczas przeglądania naszej oferty.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Bateria umywalkowa ścienna – kiedy warto ją zamontować w swojej łazience?

Rodzaj baterii zastosowanej w łazience powinien być uzależniony przede wszystkim od stylu aranżacji wnętrza oraz możliwości technicznych doprowadzenia wody do baterii w ścianie. Warto dodać, że baterie ścienne umywalkowe to strzał w dziesiątkę, jeśli chodzi o wnętrza wyróżniające się minimalizmem i nowoczesnością. Montując baterię w ścianie, możesz sprawić, że pomieszczenie będzie nie tylko wysoce funkcjonalne, ale i eleganckie. Brak baterii w blacie lub umywalce ułatwia utrzymanie odpowiedniego poziomu czystości w łazience, a także znacznie ułatwia korzystanie z umywalki.

Na baterie umywalkowe ścienne warto zdecydować się przede wszystkim wtedy, kiedy zależy Ci na maksymalnym komforcie użytkowania, niesamowitym wyglądzie łazienki, a także oszczędności miejsca. Modele, które oferujemy w naszym sklepie internetowym Granitan.pl, możesz wybrać spośród wielu różnych kombinacji. Kolory baterii tego typu, to: złoty, miedziany, chromowany i czarny. Nie ulega wątpliwości, z najchętniej wybieranym kolorem baterii umywalkowej ściennej jest czarny, a zaraz po nim złoty. Te skrajne dla siebie barwy pasujące do wnętrz nowoczesnych, industrialnych, skandynawskich, a także klasycznych.

Ile mogą kosztować baterie umywalkowe ścienne?

Ceny zakupu baterii umywalkowych ściennych oscylują w granicy nawet od nieco ponad 100 złotych do kwoty rzędu 500 złotych i więcej. Od czego zależy cena, w jakiej dostępna będzie nowoczesna bateria umywalkowa ścienna? Przede wszystkim od jej wielkości, koloru, dostępnych funkcji oraz akcesoriów w zestawie wraz z baterią. Czy kilkaset złotych za baterię do umywalki montowaną w ścianie to duży wydatek? Oczywiście, że nie. Baterie umywalkowe ścienne są wieloletnią inwestycją – tak samo, jak zlewozmywaki granitowe oraz umywalki stalowe. Zawsze wybieraj mądrze i decyduj się na jak najlepsze produkty sprzedawane w naszym sklepie internetowym. Będziesz mieć pewność, że poziom Twojego zadowolenia osiągnie wyżyny, a bateria nie ulegnie awarii przez wiele lat użytkowania w łazience czy nawet w kuchni.

Jak wybrać baterię ścienną umywalkową?

Wybór idealnej baterii ściennej umywalkowej jest dość prosty. Wystarczy, że weźmiesz pod uwagę:

  • swój budżet na ten cel,
  • stylistykę baterii,
  • rozmiar,
  • sposób montażu,
  • akcesoria dostępne w zestawie z baterią.

Oferta naszego sklepu internetowego Granitan.pl to przede wszystkim dobra opcja dla każdego, kto potrzebuje w krótkim czasie zamówić baterie ścienne umywalkowe naprawdę najwyższej jakości. Sprzedajemy wyłącznie baterie mosiężne z ceramiczną głowicą, a nawet z wyciąganą wylewką. Pamiętaj, że bateria umywalkowa ścienna powinna być spójna stylistycznie z pozostałymi elementami aranżacji łazienki. Przykładowo – wybierając umywalkę granitową, postaw na baterię ścienną w kolorze czarnym lub złotym. W przypadku stalowych umywalek i zlewozmywaków lepiej sprawdzą się chromowane modele ściennych baterii.

Dlaczego warto zainwestować w baterie umywalkowe ścienne? Podsumowanie

Oczywiście jest wiele dobrych powodów, które wskazują na opłacalność zakupu baterii umywalkowych ściennych. To przede wszystkim szansa na poprawę komfortu użytkowania umywalki lub zlewu, opcja utrzymania czystości umywalki i baterii na dłużej, a także często oszczędność pieniędzy. Popularne modele baterii ściennych umywalkowych są często znacznie tańsze, niż standardowe baterie kuchenne z wyciąganą wylewką, które montuje się bezpośrednio w umywalce lub blacie.

Podsumowując ? warto zastanowić się nad zakupem baterii ściennej do umywalki, ale tylko wtedy, kiedy masz możliwość jej zamontowania bez kosztownych przeróbek instalacji wodnej w łazience lub w kuchni. W przeciwnym razie koszty przedsięwzięcia mogą znacznie przewyższyć cenę zakupu samej baterii ściennej. Zapamiętaj też, że najlepsze modele z wieloletnią gwarancją zamówisz zawsze w naszym sklepie online ? tak samo, jak akcesoria kuchenne, zlewozmywaki oraz pozostałe wyposażenie łazienki i toalety.